Czwarty turniej pamięci Sebastiana Musiałka już w sobotę

Może Ci się również spodoba

 • kibic

  To bardzo dobra zabawa i świetny turniej a jak ktoś jest zawistny i głupi to zawsze będzie szukał dziury w całym

 • Pazdan

  Ja nie wiem skad ta spina skoro w programie jest podzial nagrupy?

 • Mariusz PGTeam

  Nawet nie umiesz się przedstawić. Zapraszam do Nas

 • Powodzenia :)

  „Otwarcie turnieju nastąpi o 9, a zmagania rozpoczną się już o 9:30. Znamy już podział na grupy, w których rywalizować będą uczestnicy. Grupę A tworzą Penny Gondek, Przyjaciele Seby, Samorządowcy i ŻAP Sukces Gmina Oleśnica, natomiast w grupie B znalazły się Kerry, SportGaleria, Oscar Team i Orzeł Jelcz-Laskowice.”

  Przepraszam coś musiałem źle zrozumieć :)

 • Mariusz PGTeam

  Witam. Odpowiadam na komentarz. Spróbuj zorganizować coś sam i wtedy będziesz miał wiedzę na ten temat. Piszesz bzdury bo na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze podziału. Zapraszam do nas do firmy możemy podyskutować. Oczywiście zapraszam do gry- zgłoszę Ciebie jako zawodnika tylko musisz zagwarantować NAM kolektyw jaki posiadamy od kilku lat i być z nami na dobre i złe chwile. Ja nie jestem anonimowy- Mariusz.

 • JakiWstyd!

  Penny nawet z towarzyskiego kopania musi zrobić szopkę… Na następnym turnieju proszę o wręczenie im dzikiej karty i rozlokowanie od razu w finale :) albo jeszcze przed turniejem proszę wręczyć im dyplomy za zwycięstwo! Oszczędzimy sobie tego kabaretu

 • Ahahhahaha

  Podział na grupy po prostu taki aby Penny miał zagwarantowane wyjście z grupy. Tylko jedna drużyna do rywalizacji. Jakby nie można było dać po trzy silne zespoły w grupie i po jednej słabszej. Ale to Logiczne. Trzy mocne ekipy w tym biorąc pod uwagę drużynę Penny pewnie dałoby im trzecie miejsce i brak gry w finałach po tym co prezentują na zakładowce i w lidze futsalu. Żal.