Burza show i wygrana juniorów młodszych Pogoni ze Śląskiem

juniorzy_pogon_olesnica001

Dwa oblicza miał mecz 2. kolejki Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych. Do przerwy najmłodsza drużyna Pogoni Oleśnica przegrywała po słabej grze 1:2, ale w drugiej połowie zaaplikowała 4 bramki Śląskowi II Wrocław i zanotowała drugie zwycięstwo. Autorem wszystkich goli dla MKS-u był Rafał Burzyński!

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia gospodarzy Śląsk wyszedł na prowadzenie, w 3. minucie za sprawą Konrada Żygadły. Pogoń nie zdołała się otrząsnąć i w 25. minucie Mateusz Korzeniowski skapitulował po raz drugi, tym razem po strzale Michała Jakubczyka.  Sygnał do ataku dał jeszcze przed przerwą Rafał Burzyński, zdobywając kontaktową bramkę minutę przed zejściem do szatni.

REKLAMA

W drugiej połowie miał miejsce istny „Burza show”. Napastnik MKS-u pokonał jeszcze cztery razy bramkarza na przestrzeni 20 minut i Pogoń Oleśnica wywiozła z Wrocławia komplet punktów.

W pierwszej połowie meczu można było dopatrzeć się wielu błędów w wykonaniu naszego zespołu, co skutkowało utratą 2 bramek. Od pierwszej minuty drugiej połowy to my dominowaliśmy na boisku pod każdym względem. Zespół złapał rytm gry i dominował fizycznie, dzięki temu zdobyliśmy 4 bramki.Wynik mógł być jeszcze większy na korzyść Pogoni,  jednak nie udało się wykorzystać wszystkich dogodnych sytuacji strzeleckich. Brawa dla zespołu za postawę w drugiej połowie meczu! – relacjonuje trener naszych młodych zawodników Paweł Ulatowski.

Pogoń: Korzeniowski – Palma, Mazur, Surma, Ciszewski- Pietrzak (56′ Karczyński), Hajdasz, Dużyński-Warzecha (77′ Wawrzyniak), Wierzchowski, Burzyński.

Bartłomiej Pilecki, Pogoń Oleśnica

REKLAMA
Wyświetl pełną wersję strony