Burmistrz gościem biznesowego śniadania APO i WFS

Burmistrz gościem biznesowego śniadania APO i WFS

Za nami drugie z cyklu biznesowych śniadań współorganizowanych przez Akademię Piłkarską Oleśnica i WFS (Współpraca Fundamentem Sukcesu) Oleśnica.


REKLAMA

W czwartkowy poranek grupa przedsiębiorców z Oleśnicy i okolic po raz drugi w tym roku spotkali się w Hotel & Restaurant Garden na biznesowym śniadaniu networkingowym. Zorganizowali je Mateusz Góra (APO) i Damian Przybyło (WFS).

WFS (skrót od Współpraca Fundamentem Sukcesu) to klub networkingowo-rozwojowy o ogólnopolskim zasięgu, który wspiera rozwój firm i przedsiębiorstw budując sieć realnych kontaktów biznesowych. Jak mówią pomysłodawcy, starają się oni odejść od stereotypowego podejścia „robienia interesów” i udowodnić, że – nomen omen – Współpraca jest Fundamentem Sukcesu. – Dążymy do tego aby wznieść na wyższy poziom cały rynek networkingowy w Polsce – słyszymy.

Przybyli przedsiębiorcy, w pierwszej kolejności partnerzy Akademii Piłkarskiej: właściciel Garden – Rafał Kownacki oraz właściciel firmy BestOkna.pl – Wojciech Stanowski, mieli okazję w kilku słowach opowiedzieć o swojej działalności i przedstawić oczekiwania oraz potrzeby dotyczące potencjalnej współpracy. Na koniec można było pogłębić biznesowe więzi wymieniając się kontaktami osobiście lub za pomocą specjalnego formularza.

Gościem specjalnym spotkania był burmistrz Oleśnicy Michał Kołaciński. Głównym punktem jego wystąpienia było przedstawienie obecnej sytuacji i dużego potencjału specjalnych stref ekonomicznych w Oleśnicy. Korzystając z okazji zaprosił też przedsiębiorców do współpracy z samorządem.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony