Bierutowianin z orłem na piersi, debiut Łyszczarza w reprezentacji!

adrian_lyszczarz

Pierwsze powołanie Adriana Łyszczarza do reprezentacji Polski u-18 okazało się niezwykle udane dla zawodnika Śląska Wrocław.

Bierutowianin znalazł się w kadrze na towarzyski dwumecz, który został rozegrany w Finlandii z tamtejszą drużyną młodzieżową. Były gracz FC Wrocław Academy w pierwszym meczu rozgrywanym w miejscowości Urjala zameldował się na placu gry w 77. minucie.

Już w premierowym występie w biało-czerwonych barwach, w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, cieszył się z asysty przy trafieniu Michała Feliksa, który ustalił wynik spotkania. Reprezentacja Polski wygrała to spotkanie 2:0.

Druga towarzyska potyczka była jeszcze bardziej udana dla Łyszczarza. Piłkarz wrocławskiego Śląska wybiegł na murawę w podstawowej jedenastce i został zmieniony dopiero w 86 minucie.

W tym spotkaniu Łyszczarz także zaliczył ostatnie podanie przy jednej z bramek, a także został napomniany żółtą kartką.  Polacy po raz drugi pokonali Finaów, tym razem zwyciężając 3:2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony