Będzie nowa szatnia i parking w Solnikach Małych

solnikijelcz_026

Dobra wiadomość nie tylko dla zawodników LZS-u Solniki Małe. Coraz bliżej jest wyczekiwana przez klub nowa szatnia.

Bierutowski samorząd ogłosił niedawno zapytanie ofertowe na opracowanie dokumentacji budowlano -architektonicznej na wybudowanie jej przy boisku sportowym w Solnikach. W założeniu obiekt ma być zaprojektowany do użytku przez 40 sportowców i posiadać całą, niezbędną infrastrukturę techniczną. Budynek ma być parterowy, z dwiema (z niezależnym wejściem) szatniami z łazienkami, szatnię sędziowską i pomieszczenie gospodarcze.

REKLAMA

Radości nie kryje prezes LZS-u Mariusz Karakuła. -Cieszymy się. Udało się porozumieć, dzięki gminie i Rolnikowi, co do podziału terenu, tak, aby szatnia była niedaleko za obecnymi ławkami rezerwowych, więc prawie prosto z szatni będzie się wychodziło na boisko. Poza budynkiem powstanie też parking dla autobusu, piłkarzy i sędziów - słyszymy od Karakuły, który liczy, że obiekt stanie już w przyszłym roku. -Jeśli wszystko pójdzie sprawnie i trafi się w przetargu dobry wykonawca, to myślę, że na rundę jesienną przyszłego sezonu szatnia będzie gotowa. I tego sobie życzmy – kończy przedstawiciel Solnik Małych.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony