Bank Spółdzielczy Cup: dwóch liderów wyścigu po koronę króla strzelców

Bartek Michalak

Człowiek, który o oleśnickim sporcie podobno wie wszystko albo jeszcze więcej. Pasjonat fotografii i dziennikarz tygodnika "Oleśniczanin" dbający w szczególności o jego sportową stronę. Żyje pracą w pracy i...poza nią.

Może Ci się również spodoba

12 komentarzy

 1. kibic pisze:

  Nie znasz tematu to się Ty nie ośmieszaj, gorzej jak amatorka, rano zakładówka po południu mecz ligowy, dane z ubiegłego roku, tak się nie robi, wiedzą to nawet w B klasie bo szanują trenera, kibiców i klub mimo amatorki, wiec o czym tu mowa że teraz jest zakaz .

 2. Z boku pisze:

  Jaki zakaz zakazy to sa w zawidowych klubach gdzie sa kontrakty i kasa a nie w amatorskum klubie gdzie chlopaki bez kontraktiw za free graja .do kibica nie osmieszaj sie !!!!

 3. kibic pisze:

  Bartek a gdzie info o mistrzostwach powiatu w Twardogórze

 4. kibic pisze:

  Za dezerterami nikt nie będzie płakał, nie takiej Pogoni chcieliśmy, zawiasy na rok czy dwa czy miesiąc co za różnica nie chcą to nie są warci grania dla tego klubu jeśli tak postępują, zakaz to zakaz, widać jak im zależy na klubie. Prezes mam nadzieje że nie ustąpi i już więcej na brzozowej nie zagrają bo jak ustąpi to będzie miał bagienko jak kiedyś Pan Jerzy R.

 5. Wierny kibic pisze:

  Do DoLuka z tego co wiem i naliczylem to na hali gra ok 12 pogonistów, wszyscy z pierwszego zespołu a przynajmniej 5 lub 6 to zawodnicy pierwszej 11 wiec jeśli tu kogoś zawieszą to cala praca trenera pojdzie na marne.

 6. do kibic pisze:

  Jakie 2 lata o czym Ty mowisz ? Rok i karta na reku albo placisz za wytrenowanie tylko i dziekuje Dobranoc.

 7. kibic pisze:

  ojojoj wraca stare, szykuje się rzeź niewiniątek w Pogoni niestety a młodsi tylko czekają na szanse, czuć tu poważnymi zawieszeniami nie pograją ze 2 lata chyba już, zostaje tylko zakładówka bo nie sądzę że klub zmięknie nie ma wyjścia w innym przypadku narazili by się na śmieszność .

 8. Do Luk pisze:

  Z ok 70 zawodnikow ktorymi dysponuje dzisiaj Pogon … gra moze 6-8 z czego wiekszosc bez znaczenia w ostatniej rundzie … utrzymanie w 4 lidze zapewnione ☺ kto chce na siłę udowodnić że jest amatorem na halowke zakladowa… ma szansę ☺ i jeszcze do ligi 4 miesiące ☺ mozna zrobic sporo transferow a chetnych do gry w Pogoni nie brakuje … bedzie dobrze ☺

 9. Luk pisze:

  Piłkarze mają zakaz w poważaniu to może prezes będzie miał ich w poważaniu. Zdaje się, że już raz to w Oleśnicy przerabialiśmy, jak Rogala rozgonił amatorskie towarzystwo na trzy wiatry. Jak dla mnie Pogoń jest już bez seniorów, będziecie się mogli chłopcy kopać na hali cały okrągły rok :) powodzenia

 10. Bartek pisze:

  Racja. Moje niedopatrzenie. Dzięki za czujność!

 11. Maro pisze:

  Chłopaki z pogoni jak widać w poważaniu mają zakaz gry od prezesa :)

 12. xxx pisze:

  jest błąd, Karga z san marino ma 4 bramki ponieważ w obu meczach trafiał po 2 razy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.