B-klasa: Węgrów z liderem, pauza Poniatowic, łatwiejsze zadania Bystrego i Grabowna Wielkiego

W niedzielę „bundesliga” zagra po raz 21 w tym sezonie. Z kim zmierzą się nasze zespoły?


REKLAMA

W tej kolejce nie wystąpią piłkarze KS-u Poniatowice, którzy mieli zmierzyć się na własnym boisku z WKS-em Miłowice. Do tego starcia nie dojdzie, a powodem jest wycofanie się drużyny z Miłowic po 14. kolejce obecnego sezonu.

Z kolei występujący w tej samej grupie, czyli grupie VIII LZS Bystre zagra na własnym boisku z Borowianką Borowa. Zespół z Bystrego to obecnie czwarta drużyna w tabeli z jednym meczem zaległym na koncie. Przyszły rywal LZS-u w tabeli zajmuje dziesiątą pozycję. Przed tygodniem zespół Bystrego nie rozegrał zaplanowanego na ten dzień meczu z Długołęką 2000, został on przełożony na 29. maja o godzinie 11 na boisku w Długołęce. Z koeli Borowianka przegrała 1:2 z KS-em Byków. W pierwszym meczu lepsi okazali się gracze LZS-u, wygrywając 2:1. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w niedzielę o 11 na boisku w Bystrym.

Najciężej w tej kolejce będzie miała Perła Węgrów, która podejmie przed własną publicznością liderującą Różankę Wrocław. Perła to dziewiąty zespół w tabeli. W ubiegłej kolejce węgrowianie ulegli 0:3 Avii Ozorowice, a Różanka wygrała 4:0 z Startem Strzeszów. Jesienią w pojedynku tych zespół to Adrian Wrona i spółka okazali się lepsi i wygrali 3:1. Czy tym razem Perła pokona mocniejszego rywala? Pierwszy gwizdek o 11 na boisku  w Węgrowie.

Mająca tyle samo punktów co lider, lecz mecz więcej Polonia Grabowno Wielkie swoje siły zaprezentuje w starciu z szóstym Orłem Biedaszków Wielki. W minioną niedzielę zespół Anetty Adamczuk odniósł wygraną 3:1 nad Płomieniem Krośnice. Natomiast najbliższy rywal Polonii przegrał 1:2 z Sokołem Ujeździec Wielki. W starciu z rundy jesiennej komplet punktów zgarnęli zawodnicy Orła, wygrywając 3:2. Czy stać Polonię na wzięcie rewanżu i triumfowanie w niedzielnym meczu? Wszystko zweryfikuje boisko w Biedaszkowie Wielkim. Początek spotkania o 11.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony