B-klasa: transferowa ofensywa Perły Węgrów

Aż pięciu zawodników dołączyło przed nowym sezonem do drużyny z Węgrowa.


REKLAMA

Po pierwsze do klubu wraca Kamil Dulnik, który był na rocznym wypożyczeniu w KS-ie Łozina, gdzie w rundzie jesiennej regularnie występował w A-klasowym zespole. – Swoja dobrą grą udało mu się przebić do pierwszej drużyny, gdzie w barwach „okręgówki” zaliczył 11 występów. Kamil grał na środku oraz lewej stronie pomocy. W sezonie na listę strzelców wpisał się 4 razy, dorzucając do tego 9 asyst. Sam zawodnik zapowiada walkę o najwyższe cele z węgrowską drużyną – informuje Perła.

Wątek Łoziny łączy się też z 24-letnim Mateuszem Łaskawskim, który jest wychowankiem tamtejszego KS-u. – Mateusz w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu strzelił 6 bramek w barwach KS II Łozina, który aktualnie występuje na szczeblu klasy A. Rozegrał również kilka meczów w A-klasowej Olimpii Oleśnica, gdzie był na wypożyczeniu. Nasz nowy zawodnik może występować jako lewy pomocnik lub napastnik – pisze o nowym graczu strona klubu z Węgrowa.

Trzeci transfer to 20-letni Daniel Jarzębiński, również wychowanek… KS-u Łozina. – Gracz od dwóch sezonów byl podstawowym zawodnikiem pierwszej drużyny KS Łozina występującej w klasie okręgowej. W rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 zapisał na swoje konto 8 bramek i 13 asyst. Daniel może grać na boku pomocy oraz w środku pola. Po udanej rundzie jesiennej zawodnikiem zainteresowana była trzecioligowa Ślęża Wrocław oraz Bystrzyca Kąty Wrocławskie, niestety podczas przygotowań w przerwie zimowej zawodnik nabawił się kontuzji która wykluczyła go z dalszej gry – przedstawia młodego piłkarza Perła.

Wychowankiem łozińskiej ekipy jest również Adrian Lipka. 19-letni napastnik świetnie radził sobie w juniorach starszych, w których niemal co mecz wpisywał się na listę strzelców (37 bramek w sezonie 14/15). Po ukończeniu wieku juniora zadecydował, że spróbuje swoich sił w węgrowskiej Perle. Piątym z zawodników jest Paweł Chmielewski, który występuje na pozycji lewego lub środkowego obrońcy. Zawodnik w sezonie 15/16 walczył o awans do A-klasy z drużyną Starter Gęsiniec, która na koniec sezonu zajęła wysoką trzecią pozycję w tabeli ligowej. – Mamy nadzieje, że w nowym sezonie też będzie miał okazję powalczyć o awans z drużyną Perły – napisał klub z Węgrowa.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony