B-klasa: Dąb ograł Samych Swoich, walkower Poniatowic i remis Perły

W niedzielę Dąb Dobroszyce podejmował u siebie Samych Swoich Nadolice Wielkie.

Niedziela okazała się udana dla piłkarzy Dębu Dobroszyce, którzy mogli po meczu z Nadolicami świętować zdobycie trzech punktów.

Do przerwy kibice w Dobroszycach obejrzeli jedną bramkę. W 36. minucie wynik otworzył Jarosław Klimkowski. Niewiele ponad kwadrans po przerwie dobroszyczanie dołożyli drugą bramkę, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Raczkowski. Gości stać było tylko na gola honorowego, którego autorem był Paweł Małolepszy. Dąb wygrał 2:1 i komplet oczek został w Dobroszycach.

Dąb: Sikora – Jakubowski, Iwaszko, Kolodziej, Kasina (50. Karkulowski), Koksztys, Klimkowski, Jachowicz, Krowicki, Ł.Raczkowski, Konica (46. Grab)

1. zjawa

kolo jakie bystre??? wyraźnie jest napisane Dąb Dobroszyce i tak trzymać, hej Dąb !!!!!!!!!

(0)
  2. kolo

Ale się redaktorek o meczach rozpisal…. Po artykułach widac ze jego ulubione drużyny to solniki i bystre… To o innych drużynach proszę nawet nie wspominać tylko skupić sie na tych dwóch oraz oczywiście na żapie….