Atol Cup: poznaliśmy komplet ćwierćfinalistów turnieju!

Za nami ostatnia grupowa kolejka tegorocznej zakładówki. Oto wyniki:


REKLAMA

AIDA – BIZART 2:4 (1:2)
Bramki: 1:0 Paweł Burzyński (6), 1:1 Kamil Weigner (11), 1:2 Grzegorz Wrzesiak (14), 1:3 Zawodnik nie wpisany do protokołu (25), 1:4 Kamil Weigner (26), 2:4 Paweł Burzyński (30)

KRÓLOWIE DISCO – GAMA 8:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Marcin Kogut (7), 2:0 Arkadiusz Smyczyński (9), 3:0 Artur Koziara (14), 4:0 Artur Koziara (17), 5:0 Marcin Kogut (22), 6:0 Arkadiusz Smyczyński (25), 7:0 Artur Koziara (26), 8:0 Rafał Dąbrowski (30)

OSCAR TEAM – ŚWIT WROCŁAW 9:1 (6:0)
Bramki: 1:0 Kamil Antosiewicz (2), 2:0 Oskar Olczykowski (4), 3:0 Kamil Antosiewicz (5), 4:0 Kamil Antosiewicz (5), 5:0 Oskar Olczykowski (6), 6:0 Sławomir Polak (10), 7:0 Oskar Olczykowski (16), 8:0 Bramka samobójcza (18), 9:0 Kamil Antosiewicz (21), 9:1 Marcin Andrzejewski (22)

PENNY GONDEK – POGROMCY MITÓW 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Dawid Stanisławski (12), 0:2 Dawid Stanisławski (19)

LIS-DACH – ZETKA 2:5 (1:4)
Bramki: 1:0 Dariusz Tabaczuk (6), 1:1 Dawid Mordarski (9), 1:2 Tomasz Kłoczko (10), 1:3 Jacek Chodorowski (11), 1:4 Dawid Mordarski (15), 2:4 Wojciech Szymczak (21), 2:5 Dawid Mordarski (29)

SAN MARINO – WYBOROWI 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Kacper Rogala (13), 2:0 Kacper Rogala (20), 3:0 Kacper Rogala (21), 4:0 Łukasz Galik (22), 5:0 Michał Rusiecki (24)

KERRY – GKN 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Nowak (29), 2:0 Mateusz Napieraj (30)

BD ELJOT – BORAMEX&PIRMET 4:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Piotr Kowiel (5), 2:0 Dawid Zwiernik (24), 3:0 Krzysztof Schubert (27), 4:0 Adrian Sikora (28)

NIEDARY – R-GOL TEAM DOBROSZYCE 1:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Krystian Jajko (17)

TRANS-CARGO – BARTECH 2:2 (2:0)
Bramki: 1:0 Wojciech Strójwąs (9), 2:0 Michał Gawlik (15), 2:1 Paweł Szpulak (28), 2:2 Paweł Szpulak (30)

ARMAKAN – FC MRĄGOWO 3:6 (1:3)
Bramki: 0:1 Daniel Magiera (2), 0:2 Paweł Majchrzyk (5), 1:2 Bramka samobójcza (7), 1:3 Sebastian Mueller (12), 2:3 Zawodnik nie wpisany do protokołu (16), 2:4 Sebastian Mueller (18), 2:5 Sebastian Mueller (19), 3:5 Filip Kiebus (20), 3:6 Szymon Majchrzyk (27)

TABELE

Atol Cup 2016/2017 – grupa A
Atol Cup 2016/2017 – grupa B
Atol Cup 2016/2017 – grupa C

Pary ćwierćfinałowe:
SPORTGALERIA – BARTECH
POGROMCY MITÓW – R-GOL TEAM
FC MRĄGOWO – ZETKA
KRÓLOWIE DISCO – KERRY OLEŚNICA
NIEDARY – BD ELJOT
OSCAR TEAM – SAN MARINO

REKLAMA
  1. ...do Gruby

    Skoro Kerry podpala się w pucharach , to jakim cudem w zeszłym roku doszli do finału ?
    Gruby na bramkę !!!

    (3)
  2. Gruby

    Elioty pojadą Niedary w tamtym, roku przegrali a prowadzili dwa jeden i dali sobie strzelić w końcówce dwie bramki, w tym roku wezmą rewanż i Niedary mogą polecieć, Oscary mogą odpaść z San Marino, a Kerry nie jest faworytem z Królami, bo Kerry prawie zawsze wygrywa grupę, ale podpalają się na pucharach

    (-2)
  3. Adrian

    Mój błąd.. fc mragowo powinno dostać walkower. Tak samo Aida.
    „Przed rozpoczęciem zawodów kierownicy drużyn zobowiązani są do wręczenia
    sędziemu wypełniony czytelnie (drukowanymi literami) protokół przedmeczowy
    z listą zawodników wyznaczonych do gry.”
    Nie był wpisany więc walkower

    (0)
  4. Gumka

    W niedziele na parkiecie się okaże kto zagra dalej A nie już oceniacie kto tam zagra ale na pewno z tych trzech podanych zagra może 1

    (0)
  5. Adrian

    Jeżeli zawodnik jest nie wpisany do protokołu, to chyba nie powinien grać ? Jeżeli tak to Armakan powinien grać w ćwierćfinale

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony