Akademia Piłkarska zainaugurowała nowy sezon

apolesnica_023

Klubowy inauguracja sezonu 2016/2017 odbyła się na oleśnickim amfiteatrze.

W poniedziałkowe popołudnie społeczność Akademii Piłkarskiej Oleśnica spotkała się na inauguracji sezonu. Trenerzy zaprosili nad stawy miejskie przy Spacerowej podopiecznych i ich rodziny, którzy mieli okazję poznać nowy skład trenerów APO. Aktualnie kadrę szkoleniową tworzą: Alicja Blaszkiewicz, Bartosz Czarkowski, Mateusz Góra, Grzegorz Jaros, Tomasz Jaszczyszak, Mariusz Kartocha, Rafał Klat, Wojciech Koksztys, Waldemar Michalec, Piotr Michalewski, Piotr Nasiadek, Barbara Zdunek.

REKLAMA

Podczas inauguracji każda z grup wiekowych zaprezentowała się zebranym i otrzymała od trenerów drobny upominek. Ponadto szkoleniowcy i prezes Mariusz Kartocha przybliżyli rodzicom strukturę i kierunek rozwoju Akademii, przedstawili plan najbliższy sezon oraz przypomnieli o zasadach, na których klub opiera szkolenie zawodników. Wymienieni zostali też sponsorzy i partnerzy APO, którzy pomagają klubowi w działaniu.

- Bardzo dziękujemy rodzicom i piłkarzom za poświęcenie czasu i udział w inauguracji, Miastu Oleśnica za możliwość zorganizowania inauguracji na amfiteatrze, Kurpixowi za to, że zadbał o nagłośnienie, a także restauracji Garden, która zaserwowała przybyłym pyszną kawę – podsumowują trenerzy AP Oleśnica.

REKLAMA
Wyświetl pełną wersję strony