Akademia Piłkarska zagrała z najlepszymi drużynami w kraju

Dzięki zaproszeniu na ogólnopolski turniej Olympic Trophy Akademia Piłkarska Oleśnica miała możliwość sprawdzić się w meczach z najlepszymi zespołami z kraju.


REKLAMA

– Młodzi piłkarze mieli poprzeczkę postawioną jeszcze wyżej niż zazwyczaj. A to bardzo pomaga w rozwoju i motywuje do dalszej pracy. Dla klubu zaproszenie na to wydarzenie to duże wyróżnienie, za co dziękujemy organizatorowi – Olympic Wrocław – zaznacza oleśnicki klub. Występy reprezentantów AP Oleśnica podsumowują ich trenerzy.

Rocznik 2005

Grupa
AP Oleśnica – FC Wrocław Academy 1:3
AP Oleśnica – Śląsk Wrocław 0:7
AP Oleśnica – Pogoń Szczecin 1:4
AP Oleśnica – Warta Poznań 1:2
AP Oleśnica – Diament Zduńska Wola 1:2
Liga Europy:
AP Oleśnica – AS Sparta Zabrze 2:7
AP Oleśnica – Parasol Wrocław 3:4
AP Oleśnica – Varsovia Warszawa 2:4

– Zmierzyliśmy się z najlepszymi zespołami z Polski i mimo że wyniki końcowe meczów nie zawsze były zadowalające to często nasza gra była na równym poziomie z elitą polskich klubów. Mocno było widać przywiązanie do dużego boiska gdzie chłopcy na co dzień trenują już w młodzikach. Zagraliśmy kilka dobrych meczy, strzeliliśmy kilka pięknych bramek, zdobyliśmy kolejne doświadczenie i dobrze się bawiliśmy a to jest najważniejsze :) Warto wspomnieć o turnieju który był świetnie przygotowany przez Akademię Piłkarską Olympic Wrocław. Bardzo wysoki poziom, dobra atmosfera, organizacyjnie na 5+ – podsumowuje występ rocznika 2005 trener Klat.

turniej3

Rocznik 2006

Grupa:
AP Oleśnica 1:3 Zagłębie Lubin
AP Oleśnica 1:2 Parasol Wrocław
AP Oleśnica 0:8 Pogoń Szczecin
AP Oleśnica 0:2 Varsovia Warszawa
AP Oleśnica 1:1 Sparta Zabrze
Liga Europy:
AP Oleśnica 1:0 Warta Poznań
AP Oleśnica 3:3 FC Wrocław Academy
AP Oleśnica 2:1 Górnik Zabrze

AP Oleśnica: Maciej Łuszczyński, Marcin Peniuk, Michał Wróblewski, Antoni Wróbel, Maciej Witczak, Jakub Bednarek, Bartłomiej Noczyński, Wiktor Bielecki, Michał Drzewicz

– Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak fajnym wydarzeniu. Pod względem sportowym, jak i organizacyjnym turniej ten stał na najwyższym poziomie. Rywalizacja z najlepszymi drużynami w Polsce z pewnością jest dla naszych zawodników bardzo cennym doświadczeniem. Chłopcy z każdym kolejnym meczem grali co raz pewniej, a waleczność, jaką przejawiali w grze jest godna podziwu. Na pewno udział w tym turnieju pokazał im, ze do najlepszych wcale nie brakuje im tak dużo, a ciężko i systematycznie pracując mogą wnieść swoje piłkarskie umiejętności na jeszcze wyższy poziom. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i rodzicom za wspaniały doping – podsumowuje trener Michalewski

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony