Akademia Piłkarska powoli kończy rundę jesienną

Akademia Piłkarska Oleśnica jest na finiszu jesiennych rozgrywek. Jak kończyła rundę?


REKLAMA

Wszystkie 4 zespoły APO zakończą rundę jesienną w czołówce swoich lig. W sumie młodzi zawodnicy rozegrali już ponad 50 spotkań, a ostatnie występy czekają jeszcze reprezentację młodzików oraz zespół trampkarzy, który rozegra baraż o awans do wyższej ligi.

Okręgowa Liga Młodzików I
AP Oleśnica – Akademia First Kick 6:0
bramki: Cieślik, Śliwiński x2 , Deszcz x2, Skrzyniarz
Skład: Grądys, Lipiec, Wrzesiński, Perlik, Śliwiński, Skrzyniarz, Cieślik, Deszcz, Tabisz, Kaleciński , Łuczek, Ciura, Brocki.
Śląsk Wrocław S.A – AP Oleśnica 3:3
bramki: Śliwiński x2, Deszcz
skład: Grądys, Lipiec, Wrzesiński, Perlik, Śliwiński, Tabisz, Deszcz, Ciura, Łuczek, Brocki, Osiński, Kaleciński, Skrzyniarz, Sobkowiak
– Jadąc do Wrocławia wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz, ponieważ trochę znaliśmy przeciwnika choćby z turnieju Olympic Trophy. Przez pierwsze 10 min. głównie pracowała nasza defensywa a rywal napierał jeszcze mocniej. Po 10 minutach mecz stał się wyrównany, mimo że nadal mieliśmy problem z dłuższym utrzymaniem się przy piłce, jednak z czasem wychodziło to lepiej i stwarzaliśmy sporo zagrożenia pod bramką rywala aż do takiego stopnia ze byliśmy 2 razy faulowani w polu karnym. Niestety nie udało się wykorzystać ani jednego rzutu karnego. Mecz zaliczam do jak najbardziej udanych. Ja jak i zawodnicy byliśmy z niego zadowoleni. Dziękujemy również rodzicom za liczne przybycie oraz wsparcie w trakcie meczu. Nasi kibice po meczu podziękowali nam wielkimi brawami oraz słyszeliśmy z trybun, że był to ,,zwycięski remis” co dobrze odzwierciedla sytuacje na boisku – komentuje trener Klat.
Okręgowa Liga Młodzików II
AP Oleśnica – WKS Śląsk Wrocław 6:2
bramki: Ignasiak x3, Stępień x2, Pycia
Skład: Sroka, Butryń, Fryzowski, Ignasiak, Lis, Pycia, Schabikowski, Stępień, Tęcza, Wojcieszak, Zadka, Fornal, Gawronkiewicz, Markowski, Maślanka, Ogrodnik, Zaskórski
Terenowa Liga Młodzików
AP Oleśnica – Wiwa Goszcz 1:4
bramki: Rzepka
Skład: Michał Jezierski, Mateusz Moczulski, Igor Pilarczyk, Maciej Piekarski, Bartosz Jasiński, Dawid Rzepka, Maciej Pliszek, Kacper Nikody, Jan Jędrysiak, Jakub Helbik, Patryk Gretka, Jakub Gołdyń, Michał Gretka, Adrian Broński.
– Mimo przegranej z bardzo wymagającym przeciwnikiem jestem zadowolony z postawy chłopców.Zwłaszcza druga połowa meczu pokazała, że wszyscy, którzy tego dnia pojawili się na boisku stale się rozwijają i robią duże postępy w grze. – podsumowuje trener Czarkowski.
RED, APO
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony