Akademia Piłkarska Oleśnica ogłasza nabór do klas piłkarskich

Akademia Piłkarska Oleśnica oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Oleśnicy (wcześniej Gimnazjum nr 1) ogłaszają nabór do klas piłkarskich na rok szkolny 2017/2018.


REKLAMA

Nabór prowadzony jest do klasy I usportowionej w oparciu o piłkę nożną oraz IV i VII piłkarskiej na rok szkolny 2017/2018

Rozwój w klasie piłkarskiej zapewniają:
I trener, trener bramkarzy oraz przygotowania motorycznego
Opieka nauczyciela (opcjonalnie: dietetyka, fizjoterapeuty)
Codzienne treningi
Rozgrywki ligowe oraz turnieje
Zajęcia teoretyczne oraz analiza video (klasa VII)
Wsparcie ze strony szkoły

– Uczniowie klas piłkarskich realizować będą podstawę kształcenia ogólnego w szkole podstawowej. Zajęcia z wychowania fizycznego zwiększone będą o 2 godziny zajęć obowiązkowych w tygodniu oraz o zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez trenerów Akademii Piłkarskiej Oleśnica. W sumie uczniowie będą mieli zapewnione programowe lekcje wf-u oraz dodatkowo 3 od 5 treningów w tygodniu. – wyjaśnia APO.

Ważne terminy naboru:
1. Złożenie przez kandydatów wniosku w postępowaniu rekrutacyjnym o przyjęcie do klasy I usportowionej w oparciu o piłkę nożną albo do IV lub VII klasy piłkarskiej w sekretariacie Gimnazjum nr 1, ul. Armii Krajowej 47, 56-400 Oleśnica w terminie od 18 kwietnia 2017 r. do 21 kwietnia 2017 r. (wzór deklaracji do pobrania ze strony www szkoły w linku „Rekrutacja”, www.gim1olesnica.szkolnastrona.pl ) lub w sekretariacie szkoły.
2. Przystąpienie do próby sprawności fizycznej w terminie od 24 kwietnia 2017 r. do 28 kwietnia 2017 r. Konkretny termin próby sprawnościowej podany będzie na stronie www gimnazjum, APO oraz na portalu edukacyjnym szkoły.
3. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki próby sprawności fizycznej w terminie do  19 maja 2017 r. 
4. Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia od 22 maja 2017 r. do 26 maja 2017 r. 
5. Ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w terminie  do 29 maja 2017 r.

plakat_druk

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony