Akademia Piłkarska mistrzem Ligi Jesiennej

Sukces młodych piłkarzy trenujących w Akademii Piłkarskiej Oleśnica.


REKLAMA

Podopieczni trenera Michalewskiego, reprezentacja rocznika 2006 Akademii Piłkarskiej Oleśnica została mistrzem Ligi Jesiennej rozgrywanej przez 5 kolejnych niedziel na wrocławskich boiskach. Do rywalizacji przystąpiło 18 zespołów z Wrocławia i okolic. To duży sukces młodych reprezentantów Oleśnicy.

– Rozgrywki finałowe ligi jesiennej dostarczyły wielu emocji. Obie drużyny z każdą kolejną niedzielą prezentowały się co raz lepiej, a zawodnicy bardzo dobrze realizowali swoje zadania. Jestem zadowolony z ich ambitnej postawy na boisku, zwłaszcza z tego, jak zachowywali się po stracie piłki. Cieszę się, że chłopcy w grze z innymi drużynami, świetnie prezentują to, nad czym pracujemy na treningach, a także nie boją się wykorzystywać swoich mocnych stron. Oczywiście szczególne podziękowania należą się rodzicom, których doping miał ogromny wpływ na waleczną postawę zawodników – podsumowuje Piotr Michalewski.

Warto dodać, że królem strzelców został Wiktor Bielecki wyprzedzając Michała Drzewicza i Bartka Noczyńskiego – co oznacza, że całe podium zajęli podopieczni Akademii.

Francja: Maciej Łuszczyński, Marcin Peniuk, Michał Płonka, Michał Wróblewski, Bartłomiej Noczyński, Wiktor Bielecki, Wiktor Krajewski, Michał Drzewicz

Szwajcaria: Igor Cichecki, Maciej Witczak, Antoni Wróbel, Jakub Woźniak, Szymon Nasiadek, Jakub Markowski, Brajan Studenny, Krystian Rostek

RED, APO

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony