Akademia Piłkarska mistrzem Ligi Jesiennej

apo_ligajesienna001

Sukces młodych piłkarzy trenujących w Akademii Piłkarskiej Oleśnica.

Podopieczni trenera Michalewskiego, reprezentacja rocznika 2006 Akademii Piłkarskiej Oleśnica została mistrzem Ligi Jesiennej rozgrywanej przez 5 kolejnych niedziel na wrocławskich boiskach. Do rywalizacji przystąpiło 18 zespołów z Wrocławia i okolic. To duży sukces młodych reprezentantów Oleśnicy.

REKLAMA

- Rozgrywki finałowe ligi jesiennej dostarczyły wielu emocji. Obie drużyny z każdą kolejną niedzielą prezentowały się co raz lepiej, a zawodnicy bardzo dobrze realizowali swoje zadania. Jestem zadowolony z ich ambitnej postawy na boisku, zwłaszcza z tego, jak zachowywali się po stracie piłki. Cieszę się, że chłopcy w grze z innymi drużynami, świetnie prezentują to, nad czym pracujemy na treningach, a także nie boją się wykorzystywać swoich mocnych stron. Oczywiście szczególne podziękowania należą się rodzicom, których doping miał ogromny wpływ na waleczną postawę zawodników – podsumowuje Piotr Michalewski.

Warto dodać, że królem strzelców został Wiktor Bielecki wyprzedzając Michała Drzewicza i Bartka Noczyńskiego – co oznacza, że całe podium zajęli podopieczni Akademii.

Francja: Maciej Łuszczyński, Marcin Peniuk, Michał Płonka, Michał Wróblewski, Bartłomiej Noczyński, Wiktor Bielecki, Wiktor Krajewski, Michał Drzewicz

Szwajcaria: Igor Cichecki, Maciej Witczak, Antoni Wróbel, Jakub Woźniak, Szymon Nasiadek, Jakub Markowski, Brajan Studenny, Krystian Rostek

RED, APO

REKLAMA

Komentarze są wyłączone.

Wyświetl pełną wersję strony