Adrian Łyszczarz zgłoszony do rozgrywek Ekstraklasy!

Po Krystianie Misiu szansę na występ w rozgrywkach Ekstraklasy ma pochodzący z Bierutowa Adrian Łyszczarz.


REKLAMA

Kariera młodego bierutowianina w szybkim tempie nabrała rozpędu. Przed startem bieżącego sezonu podpisał kontrakt z WKS-em Śląsk Wrocław, a obecnych rozgrywkach występował w III ligowych rezerwach oraz Centralnej Lidze Juniorów. Ponadto Łyszczarz został powołany do reprezentacji Polski do lat 18.

Po zmienia szkoleniowca Łyszczarz na tyle dobrze się zaprezentował w towarzyskim turnieju Amber Cup, gdzie został wybrany MVP całych zmagań oraz w zremisowanych sparingach z Wartą Poznań (3:3), w tym meczu Łyszczarz zanotował dwie asysty oraz Chrobrym Głogów (2:2).

Następnie pierwszy zespół Śląska Wrocław poleciał na zgrupowanie do Turcji, a razem z nim Adrian Łyszczarz. Tam swoją grą na tyle przekonał do siebie Jana Urbana, że ten zgłosił bierutowianina do rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Niedawno mówiłeś, że Twoim celem jest zgłoszenie do Ekstraklasy, teraz stało się to faktem. Co dalej? W jaki sposób przekazano Ci tę informację? Co czułeś, gdy dowiedziałeś się o tym? Są realne szanse na oglądanie Ciebie już wiosną na boiskach Ekstraklasy? – Parę osób pracujących w klubie mi o tym powiedziało, na czele z kierownikiem drużyny, to od niego się dowiedziałem. Czułem się podobnie jak w momencie, gdy zostałem powołany do reprezentacji, nie da się tego opisać. Wielki zachwyt i duma. Ciężko na to pracuje, zobaczymy, jest to mój kolejny cel – mówi nam Adrian Łyszczarz.

fot. WKS Śląsk Wrocław

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony