A-klasa: pełne emocji starcie Gromu z Huraganem na remis

W meczu Gromu Szczodrów z Huraganem Minkowice Oławskie remis 3:3.

Z nieba do piekła – tak można w skrócie określić losy meczu dla gospodarzy ze Szczodrowa. Dariusz Dymarczyk i spółka do przerwy prowadzili 2:0. W 29. minucie wynik spotkania otworzył Marcin Kogut, a do szatni podwyższył Mariusz Bartosik.

Po zmianie stron radość nie trwała zbyt długo. Ledwie po wznowieniu gola kontaktowego zdobył Stanisław Zakliński. Kwadrans później ponownie napsuł krwi defensywie Gromu. Zawodnik Huraganu w odstępie minuty dołożył drugie i trzecie trafienie. Jego hat-trick dał prowadzenie 3:2 gościom.

Gospodarzy stać było jednak na szybką odpowiedź. W 68. minucie punkt dla Szczodrowa uratował Grzegorz Ligęza, ustalając końcowy rezultat na 3:3.