A-klasa: „Ciacho” show, Olimpia lepsza od Pogoni

Na boisku w Międzyborzu Olimpia Oleśnica pokonała Pogoń Syców 3:1.


REKLAMA

Już w pierwszych minutach na prowadzenie wyszli gospodarze z Sycowa. Bramkę dla sycowskiego zespołu po podaniu Radosława Gałki zdobył Karol Świątek, ale jak się później okazało było to honorowe trafienie dla Pogoni.

Wyrównał Maciej Sepetowski, uderzeniem z dystansu zdobywając pięknego gola na 1:1. „Ciacho” miał też ogromny udział przy bramce dającej prowadzenie 2:1 po rzucie wolnym.

– Maciek chyba strzelał, chociaż do tej piłki kilku graczy Olimpii wyskoczyło, ale bramkarz Pogoni Syców był na tyle zasłonięty, że nie zdołał skutecznie interweniować. Arbiter miał zagwozdkę, komu tę bramkę przyznać, bo z bliska było widać, że Sławek Polak końcówkami włosów „przecinał” tor lotu w kierunku bramki – opisuje sytuacje Olimpia.

Emocji nie brakowało w końcówce, bo sycowianie ambitnie walczyli o korzystny wynik, raz po raz zagrażając bramce Tomasza Idziorka. Ponadto sędzia za faul wyrzucił z boiska Adriana Sikorę. Olimpia przetrzymała jednak oblężenie, a w doliczonym czasie gry wynik meczu na 3:1 po kontrze Rafała Zadki ustalił Patryk Sopart.

REKLAMA
  1. Olimpia

    Wynik fajny ale buractwo zawodników Olimpi straszne brawo dla Pogoni bo młodzi chłopcy nieźle sobie poczynali

    (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony