A-klasa: lider z Siechnic za mocny dla Solnik Małych

Nie udało się LZS-owi Solniki Małe zatrzymać liderującego Energetyka Siechnice. Na boisku w Solnikach Małych zespół z Siechnic wygrał 5:2.

Od samego początku lepiej prezentowali się goście, którzy raz za razem gościli w polu karnym Patryka Golimowskiego. Tuż przed przerwą błąd solniczan wykorzystał Karol Głowacki i było 1:0 dla Energetyka. Chwilę później jeden z zawodników lidera tabeli oddał strzał, który zatrzymał się na poprzeczce.

W drugiej odsłonie nadal trwał napór graczy z Siechnic. W 55 minucie Patryk Golimowski po raz drugi wyciągał piłkę z siatki, bo nie zdołał obronić strzału Marcina Józefowicza. Dziesięć minut później dał znać o sobie Kacper Magiera, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Jednak lepsza gra LZS-u nie przyniosła kolejnych bramek dla zespołu Przemysława Kwietnia. Za to dalej strzelali Tomasz Sokół i spółka. W 72 minucie do siatki trafił Tomasz Rudolf.

W końcówce padły jeszcze trzy bramki. W 83 minucie Michał Furmanek wpisał się na listę strzelców, a trzy minuty przed końcem meczu bramkę zdobył Kamil Krzanowski. W doliczonym czasie gry w polu karnym został sfaulowany Kacper Magiera i to on podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze. Chwilę później cieszył się ze swojego drugiego gola w tym meczu.

LZS Solniki Małe: P.Golimowski- Lubojański, R.Golimowski, Połap, Janeczek(46 Szymański), Leszczyszyn, W.Stęplowski(46 Lucer), Czyż(76 Pstrocki), Głód(83 Wysmyk), Napieraj, Magiera.

1. Azor Wąs

Garaż Solnicki zwany w tej wsi szatnią będzie wciągnięty na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.

(5)
  2. kibic

na laczynaspilka.pl w skladach meczowych nie ma ani Czachora ani Bezaka a obydwaj pojawili sie w drugiej polowie. za takie cos do B klasy rozowe pedalki!!!!!!!!!!!

(2)
  3. knu

wpisali kogos innego a inny zawodnik pojawil sie na boisku. skoro niby wszystko ok to dlaczego nie gral od poczatku tylko na jego pozycji czyli srodku obrony zagral srodkowy pomocnik ? w chuja solniki polecialy i tyle. w sobote wybiore sie do dobroszyc zeby zobaczyc czy tez zagra.

(2)
  4. knu

wynik powinien byc zweryfikowany na 5:0 dla siechnic. od poczatku drugiej polowy w snikach gral zawodnik z numerem 20 ktory tydzien temu dostal czerwona kartke