BS Cup: Kerry ograło GKN, Penny rozgromiło Oscara, 18:0 Królów Disco

Bartek Michalak

Człowiek, który o oleśnickim sporcie podobno wie wszystko albo jeszcze więcej. Pasjonat fotografii i dziennikarz tygodnika "Oleśniczanin" dbający w szczególności o jego sportową stronę. Żyje pracą w pracy i...poza nią.

Może Ci się również spodoba

16 komentarzy

 1. ùuuuuuuuu pisze:

  Ale 18-0???
  Powaznie,..??

 2. mmmm pisze:

  Ale masz rację i niech grają. Tylko żenujące są wpisy i nasmiewanie że ktoś dostał 18 czy 20. Dostał i tyle jest po meczu za chwile następny

 3. do mmmm pisze:

  Jestem przekonany, że zawodnicy drużyn się szanują. Nie ma znaczenia czy są to Królowie czy Świt Wrocław. Każdy racjonalnie myślący człowiek zdaję sobie sprawę że debilne komentarze piszą sami idioci. Co najciekawsze prawdopodobnie koledzy lub ludzie z bliskiego otoczenia samych zainteresowanych. Jeżeli chodzi o temat zakładówki jako turnieju zakładów pracy gdzie grają tylko pracownicy to to jest już nudne i wraca jak bumerang co rok gdy odbywają się rozgrywki. Już od dawna praktycznie w każdej z drużyn grają osoby związane z piłką ligową.

 4. mmmm pisze:

  Jasne ze może każdy tylko nie powinno sie komentować takich wyników. Są drużyny które graja na bardzo wysokim poziomie ale też są takie które mają tylko pracowników danej firmy więc szanujmy się a nie piszmy głupoty.

 5. Ehh pisze:

  W tym turnieju może zagrać każdy to otwarte zawody wiec nie piszcie głupot na temat aidy czy innych grają ci którzy chcą się pobawić i grają tez na serio każdy próbuje swoich sił pzdr.

 6. mmmm pisze:

  nie rozumiem tych przepychanek. aida to po prostu zakład pracy w gdzie grają pracownicy (dla rozrywki), a królowie disco??? żaden zakład sami ligowcy, nie ma co się dziwić wysokości wyniku. pytanie czy tak powinno być że w zakładówce mogą grac drużyny grające w ligach. jak np. pogoń.
  pozdro dla wszystkich i powodzenia. szanujcie rywali bez względu na wynik.

 7. widziałem wszystko pisze:

  Abdullah słabsi byliście i trzeba się z tym pogodzić, a nie bezpodstawnie oskarżać przeciwnika oraz sędziów o stronniczość.

 8. Kibic. pisze:

  Wyborowych wszyscy spisali na starty, a tu proszę – całkiem niezła gra i wynik. Kerry mocno poturbowało GKN. Oskary nie popisały się, ale cóż, wychodzi brak profesjonalnego podejścia do zawodów. Ciężko cokolwiek wyrokować póki co, ale dwie następne serie spotkań dadzą już jaśniejszy obraz sytuacji w poszczególnych grupach.

 9. Drozdu pisze:

  Najwieksze rozcarowanie? GKN, nie mial nic do powiedzenia z Kerry, absolutnie zero. Oscar Team-zal bylo patrzec, no i BdEliot, z trudem wywalczony remis. Z taka gra, trudno im wszystkim bedzie o awans.

 10. na sportowo pisze:

  Ciekawe czy królowie pobija rekord z Oscarami jeśli wyjdą w trójkę na kacu

 11. Abdullah pisze:

  Tak tak jak się ma swoich sędziów to jest łatwiej . Na neutralnym turnieju byście dostali 5:0

 12. Jemielna pisze:

  Felo nic się nie stało :)

 13. alladyn pisze:

  Abdulah slaby to ty jestes cieniasie. Nie istnieliscie na parkiecie. Najmniejszy wymiar kary. Moglo byc lekko 25-2!

 14. Abdullah pisze:

  Kerry jest słabe jak sikanie, dzisiaj byliśmy od nich o wiele lepsi @!!!

 15. Zenek pisze:

  Ech panie redaktorze a na 1 – 0 dla ZETKI strzelił Tomasz Kłoczko i wynik meczu chyba był 7 – 0 .

 16. Ruud Guulit pisze:

  Pierwsza trójka to jak narazie Królowie, San Marino i Kerry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.