Żużlowy najazd Spartan na Oleśnicę

Żużlowy najazd Spartan na Oleśnicę

W ubiegłą środę mieszkańcy Oleśnicy mieli okazję wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami klubu żużlowego Betard Sparta Wrocław, drużynowego wicemistrza Polski z sezonu 2015.


REKLAMA

“Spartanie” zawitali wieczorem do pubu Lech Event-Pub, gdzie czekała na nich spora grupa oleśnickich fanów, przybranych w klubowe barwy. Nowemu, powołanemu w październiku menedżerowi Sparty Rafałowi Dobruckiemu towarzyszyli Oskar Bober, Przemysław Liczka, Szymon Woźniak i Damian Dróżdż. Wizyta wrocławskich żużlowców była okazją, aby bliżej ich poznać i wypytać o plany na najbliższy sezon PGE Ekstraligi. Cel Spartan jest jasny – walka o medale, z najcenniejszym trofeum na czele.

Oleśniccy miłośnicy czarnego sportu dowiedzieli się również np. o tym jak trenują ich sportowi bohaterowie i jak Sparta będzie przygotowywała się do walki o najwyższe cele. Zarówno żużlowcy, jak i kibice speedwaya cieszą się też na powrót na wyremontowany Stadion Olimpijski. Ci drudzy mieli też okazję popisać się w konkursie wiedzy o żużlu i wygrać klubowe gadżety. Na koniec nie mogło się oczywiście obyć bez autografów i pamiątkowych zdjęć z fanami.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony