ZSP Oleśnica mistrzem Dolnego Śląska w short-tracku

Wczoraj (1 marca) w zawodach Dolnośląskiej Licealiady w Short-Tracku po raz kolejny z rzędu zwycięstwo odniosła drużyna ZSP w Oleśnicy.


REKLAMA

Skład drużyny z Oleśnicy stanowili zawodnicy Oleśnickiego Klubu Hokejowego Orły Oleśnica. W wyścigach kwalifikacyjnych, ćwierćfinałach i półfinałach Adrian Cylary, Tomasz Kruła, Norbert Rostek i Adam Stefaniak byli niepokonani.

W swoich startach zajmowali pierwsze miejsca, co spowodowało, że cała czwórka stanęła do braterskiej walki w finale. Jednak, jak to tradycja nakazuje nasi hokeiści w finale zademonstrowali przejazd w tempie rekreacyjnym i wspólny wjazd na metę.

Dla Adriana Cylarego, Tomasza Kruły i Adama Stefaniaka było to już czwarte zdobyte Młodzieżowe Mistrzostwo Dolnego Śląska w Short-Tracku. Dwa pierwsze jeszcze jako reprezentacja Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy, które w tym roku reprezentował m.in. Dawid Sendek, osiągając ze swoją drużyną III miejsce Dolnośląskiej Gimnazjady. Wśród gimnazjalistów najlepsza okazała się ekipa z Gim. nr 1 w Oleśnicy, w skład której wchodził m.in. Adam Junik.

Kolejny zawodnik OKH, Michał Rychlak, reprezentował Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Oleśnicy, które w zawodach zajęło 8 miejsce.

short-track-mistrzostwa001

RED, źródło: Orły Oleśnica

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony