Zawodniczka Torpedy podwójną mistrzynią Polski!

Może Ci się również spodoba

• Doro

Dużo tego materiału na megatiming trzeba się znać żeby natrafić na wyścigi Torpedy . Gratulacje tych wspaniałych wynikowi! !!

• Bro

A w punktacji medalowej 8 miejsce na 156 klubów. Wideo z zawodów jest na megatiming.pl

• mama Wojtka

Ten fragment artykułu dotyczący Wojtka jest nawet dla mnie, osoby, która była na tych zwodach- nieczytelny. Pozwolę sobie sprostować. W pierwszym dniu zawodów, w porannych eliminacjach Wojtek na 50 stylem dowolnym zakwalifikował się do finału B (czyli do walki o miejsca 11-20) oraz na 50m stylem klasycznym do finału A (czyli do walki o miejsca 1-10). Po południu w finale B na 50m dowolnym zajął 1 miejsce (czyli ostatecznie sklasyfikowany został na 11 ), a w finale A na 50m klasycznym był 8. W drugim dniu w porannych eliminacjach zakwalifikował się do finału B na 50 m stylem motylkowym, a na 200m klasycznym, mimo osiągnięcia dobrego czasu, został zdyskwalifikowany za niejednoczesne dotknięcie rękoma ściany. Po południu w finale B na 50 m motylem zajął 2 miejsce, co ostatecznie dało mu 12 miejsce w klasyfikacji mistrzostw. Ostatni dzień to miła niespodzianka- w porannych eliminacjach na 100m stylem klasycznym Wojtek dostaje się do finału A poprawiając swój rekord życiowy sprzed miesiąca o 1,32s. Po południu w finale A zajmuje 6 miejsce poprawiając swój rekord życiowy z rana o kolejne 1,51s. I tyle jeśli chodzi o Wojtka.
    Co do UKP Torpeda Oleśnica, to jeszcze jedna ciekawostka. Reprezentowało ją na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Lublinie troje zawodników. W punktacji drużynowej Mistrzostw na 156 klubów zajęła mała oleśnicka Torpeda 12 miejsce. To był najwyżej sklasyfikowany klub z Dolnego Śląska.

• Rak

A można gdzieś obejrzeć wyścigi Torpedy ktoś to nagrał? ??

• Rak

Super zdjęcia , widać że to była spora impra.Wielkie gratulacje , nie zdarza się to często! Super osiągnięcia .Gratulacje zawodnikom i trenerom!!!

• Like

WOW! Fantastycznie , dzięki WAM za promocję mojego miasta! Brawo

• Bro

Prezes pewnie nie wierzył, że ktoś z Oleśnicy może być Mistrzem Polski, że klub może być w czołówce, a nie w okręgówce.

• Kakadu

Brawo Adela, brawo cały zespół! TORPEDY !!!!!

• kibic

Gratulacje dla zawodników i trenera, zwłaszcza za wytrwałość w dążeniu do sukcesu. Jak to się dzieje, że pomimo tak dobrych wyników prezes Atola uniemożliwił Wam prowadzenie treningów w okresie ferii w Atolu – na 2 tygodnie przed mistrzostwami. Specyficzne „wspieranie” zawodników promujących Oleśnicę

• Bro

Adela dorzuciła jeszcze wicemistrzostwo Polski. Reszta ekipy z Torpedy także występowała w finałach i jest w absolutnej, krajowej czołówce. Okazuje się , że w Oleśnicy mamy mocny klub pływacki, bardzo mocny i trenera na najwyższym poziomie. To także wielka szansa dla promocji Oleśnicy i wielkie dni oleśnickiego sportu. Gratulacje dla zawodników i trenera.

• iwona

Brawo i dla pływaczki i dla trenera gratulacje. Ciężka praca ale opłacało się

• rodzic

Brawa dla Adeli – zdobyła również złoty medal 50 grzbietem, gratulacje również dla trenera