Zapisy do szachowego turnieju o puchar burmistrza

W najbliższą sobotę odbędzie się turniej szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Oleśnica.


REKLAMA

Z inicjatywy Miasta Oleśnica, Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy oraz UKS-u Pogoń Oleśnica miłośnicy szachów będą mogli rywalizować między sobą. W turnieju będzie mógł uczestniczyć każdy. Organizatorzy przewidzieli podział na kategorie wiekowe. Dzieci do 15 roku życia zmierzą się w kategorii Juniora.

Z kolei uczestnicy powyżej 15 roku życia i bez przynależności klubowej, rankingu oraz kategorii szachowej zagrają w Amatorach. Natomiast zawodnicy zrzeszeni w klubach, który posiadają ranking będą zmagać się w kategorii Gracze Klubowi.

Turniej rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, tempo 15 minut dla zawodnika. Zwycięzcy poszczególnych grup otrzymają puchar, dyplom oraz nagrody rzeczowe. Dla pozostałych uczestników przewidziano nagrody rzeczowe oraz dyplomy uczestnictwa. Organizatorzy przewidzieli specjalną nagrodę dla najlepszej kobiety. Początek turnieju o 12.

Uczestnicy zgłaszają się do turnieju 17 grudnia 2016 u sędziego głównego przed turniejem, lub za pomocą formularza programu Chessarbiter Elektronicznej rejestracji można dokonać tutaj:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_6291/registration_form.html?l=pl

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony