Zapisy do sierpniowego Biegu do Pani Fatimskiej

Już blisko sto osób jest na liście uczestników VI Biegu do Pani Fatimskiej, który odbędzie się 15 sierpnia w Oleśnicy.


REKLAMA

Jak co roku, poza popularyzacją aktywności fizycznej, bieg wraz z towarzyszącym mu festynem będą okazją do integracji nowej parafii pw. NMP Fatimskiej, która organizuje bieg wspólnie z Fundacją im.ks.inf.F.Sudoła.

Bieg odbędzie się w poniedziałek wieńczący długi sierpniowy weekend. Start biegu głównego zaplanowano o godz. 14:15 z placu przy budowie kościoła. Tradycyjnie już wystartować będzie można na 10 km (mężczyźni) oraz 5 km (kobiety i nordic walking). Na dystansie 4,4 km zmierzą się natomiast łyżworolkarze. Trasa wiodła będzie do miejscowości Byster i z powrotem.

Zgłoszenia do Biegu Głównego przyjmowane będą od zawodników w Biurze Zawodów osobiście lub poprzez formularz drogą elektroniczną. Zawodnicy, którzy zgłoszą się przez internet i dokonają wpłaty do dnia 09.08.2016 uiszczają wpisowe w wysokości. Wpłata po tym terminie i w dniu startu wynosi 40 zł – w Biurze Zawodów. Opłaty w całości przeznaczone będą na dzieło budowy świątyni. Bieg wchodzi w skład cyklu Grand Prix Cała Oleśnica Biega.

Link do elektronicznych zapisów aktywny do 10.08.2016 r

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony