Zagłosuj na Bieg Szerszenia w prestiżowym plebiscycie


3. Bieg Szerszenia na liście nominowanych w Plebiscycie na Biegowe Wydarzenie Roku.


REKLAMA

3 Bieg Szerszenia- Nocny Bieg Świętojański już za nami. Z każdą edycją jesteśmy bogatsi o doświadczenie. Po biegu usłyszeliśmy wiele pozytywnych opinii, ale nie obeszło się również bez negatywnych komentarzy dotyczących organizacji naszej imprezy. Nie mniej jednak cieszy nas fakt, iż z roku na rok przybywa biegaczy chcących wziąć udział w organizowanej przez nas imprezie jaką jest Bieg Szerszenia.

KB Szerszeń Oleśnica to grupa ludzi, których połączyła wspólna pasja jaką jest bieganie, ludzi chcących zarażać tym sportem innych. Mamy wiele pomysłów i chcemy żeby Bieg Szerszenia- Nocny Bieg Świętojański zagościł na dobre w kalendarzu każdego biegacza.

Oddając głos na 3 Bieg Szerszenia- Nocny Bieg Świętojański dajesz szansę zrealizować nasze marzenia. Wygrana w tym prestiżowym plebiscycie pozwoliłaby nam organizatorom na większe możliwości rozwoju, a co za tym idzie poprawę jakości imprezy nie spoglądając już na wciąż malejące konto związane z wydatkami na bieg.

W imieniu całej załogi KB Szerszeń Oleśnica zachęcamy do głosowania. Wszystkie informacje dotyczące głosowania zawarte są w poniższym linku: Biegowe Wydarzenie Roku 2015/2016

RED, KB Szerszeń

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony