Zagłosuj na Bieg Szerszenia w prestiżowym plebiscycie

3biegszerszenia154

3. Bieg Szerszenia na liście nominowanych w Plebiscycie na Biegowe Wydarzenie Roku.

3 Bieg Szerszenia- Nocny Bieg Świętojański już za nami. Z każdą edycją jesteśmy bogatsi o doświadczenie. Po biegu usłyszeliśmy wiele pozytywnych opinii, ale nie obeszło się również bez negatywnych komentarzy dotyczących organizacji naszej imprezy. Nie mniej jednak cieszy nas fakt, iż z roku na rok przybywa biegaczy chcących wziąć udział w organizowanej przez nas imprezie jaką jest Bieg Szerszenia.

REKLAMA

KB Szerszeń Oleśnica to grupa ludzi, których połączyła wspólna pasja jaką jest bieganie, ludzi chcących zarażać tym sportem innych. Mamy wiele pomysłów i chcemy żeby Bieg Szerszenia- Nocny Bieg Świętojański zagościł na dobre w kalendarzu każdego biegacza.

Oddając głos na 3 Bieg Szerszenia- Nocny Bieg Świętojański dajesz szansę zrealizować nasze marzenia. Wygrana w tym prestiżowym plebiscycie pozwoliłaby nam organizatorom na większe możliwości rozwoju, a co za tym idzie poprawę jakości imprezy nie spoglądając już na wciąż malejące konto związane z wydatkami na bieg.

W imieniu całej załogi KB Szerszeń Oleśnica zachęcamy do głosowania. Wszystkie informacje dotyczące głosowania zawarte są w poniższym linku: Biegowe Wydarzenie Roku 2015/2016

RED, KB Szerszeń

REKLAMA
Wyświetl pełną wersję strony