Wielkie święte judo już w weekend w Oleśnicy [WIDEO]

Wielkie święte judo już w weekend w Oleśnicy [WIDEO]

Sobota i niedziela w hali sportowej Atola upłyną pod znakiem kolejnej edycji Międzynarodowych Mistrzostw Oleśnicy w Judo oraz Judo Show 2016  – pokazu sztuk walk w oprawie multimedialnej. Będzie się działo!


REKLAMA

To już po raz trzeci jak judo na najwyższym poziomie zagości w Oleśnicy. Organizatorzy spodziewają się około 700 startujących, w tym reprezentacji narodowych takich krajów jak Kazachstan, Gruzja, Canada, Niemcy, Czechy,  Litwa, Słowenia, Austria i wiele innych.

Medaliści Mistrzostw Świata, Europy, Azji i Ameryki będą walczyć o medale na hali OKR Atol przy ul.Kochanowskiego 2 w Oleśnicy. Turniej będzie dwudniowy, W sobotę powalczą kadeci (walki eliminacyjne 10.00-18.00 godz. blok finałowy 18:30. godz.), a w niedzielę juniorzy (walki eliminacyjne 10.00-16.00 godz. blok finałowy 17.00 godz.)

Niewątpliwą atrakcją będzie również Judo Show. – Dzięki współpracy z Fundacją Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI będziemy mogli zobaczyć pokazy władania mieczem samurajskim – Iaido, oraz walki na specjalne miecze -Kendo w specjalnej oprawie multimedialnej. Uroczyste otwarcie, blok walk finałowych w specjalnej oprawie, pokazy sztuk walk – Judo i wiele atrakcji ! To wszystko odbędzie się w sobotę od 18:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu, samurajów, Japonii i judo. Wstęp wolny – zachęcają organizatorzy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony