W Poznaniu zawodnicy Torpedy popłynęli na piątkę

W minioną sobotę na basenie w Poznaniu odbyły się ogólnopolskie zawody pływackie, w których udział wzięło 711 zawodników i zawodniczek z 37 klubów.


REKLAMA

Zawodnicy Torpedy zdobyli na tych zawodach 5 medali. Mateusz Okoń wygrał wyścig na 50 metrów stylem klasycznym zdobywając złoty medal w tej konkurencji. Srebrny medal zdobył na 50 metrów stylem dowolnym. Wojciech Okoń wygrał rywalizację w konkurencji 50 metrów stylem grzbietowym zdobywając drugi złoty medal dla Torpedy. Wojtek zajął jeszcze trzecie miejsce na 50 dowolnym i wywalczył brązowy medal.

Adrianna Szwabińska zdobyła srebrny medal zajmując drugie miejsce na 100 metrów stylem klasycznym . Pozostali zawodnicy zajmowali wysokie miejsca Adela Piskorska była czwarta 200 zmiennym, Julia Izydorczyk szósta na 100 dowolnym, Alicja Szwabińska piąta na 100 zmiennym i Gabrysia Wójcik piata na 50 klasycznym.

Torpedę reprezentowali: Gabrysia Wójcik, Wojciech Okoń ,Mateusz Okoń, Julia Izydorczyk, Alicja Szwabińska, Adrianna Szwabińska i Adela Piskorska.

źródło: UKP Torpeda
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony