W niedzielę premierowy Bieg o Kłodę w Dziadowej Kłodzie

Grupa biegowa Dziadowa Kłoda Biega i Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie zapraszają na I Bieg o Kłodę, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę!


REKLAMA

Centrum imprezy będzie plac GOK-u, a start i meta umiejscowione będą przy ulicy Oleśnickiej (droga asfaltowa do przysiółka Kwaśne Kąty). W trasę biegacze wyruszyć mają punktualnie o godzinie 13.

W sumie wystartuje 140 osób, obok miłośników biegania, również pasjonaci nordic walking. Trasa przebiegała będzie drogą asfaltową w kierunku Kwaśnych Kątów z nawrotem na końcu. Do pokonania będzie dystans 5 kilometrów. Czas każdego zawodnika zliczać będzie profesjonalna firma za pomocą chipów, które znajdować się będą przy numerze startowym.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Organizatorzy przewidują pamiątkowe statuetki dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach: open kobiet i mężczyzn, nordic walking oraz najszybszego mieszkańca i mieszkanki gminy Dziadowa Kłoda.

– Marzymy o sprzyjającej pogodzie w niedzielę i oby nam się wszystko udało tak, jak zaplanowaliśmy. A wszystkich mieszkańców Gminy Dziadowa Kłoda i gmin ościennych serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom – zachęcają organizatorzy Biegu o Kłodę.

RED, fot. GOK

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony