W niedzielę druga runda sycowskiego Grand Prix w tenisie stołowym

tenis-sycow

MOSiR Syców serdecznie zaprasza sympatyków tenisa stołowego do udziału w II rundzie III Grand Prix Tenisa Stołowego Syców 2016.

Kolejny turniej odbędzie się już 20 listopada (niedziela) o godz. Rywalizacja tradycyjnie odbędzie na hali MOSiR-u Syców. Przypomnijmy, sycowskie GRAND PRIX to impreza składająca się z trzech turniejów organizowanych kolejno w miesiącach: październik, listopad, grudzień.

Zawodniczki i zawodnicy podzieleni na kategorie wiekowe oraz uczestników z licencją oraz bez licencji rywalizować będą na hali sportowej w Sycowie o tytuł najlepszego zawodnika turnieju.  Najlepszych zawodników poszczególnych kategorii poznamy na zakończenie trzeciej rundy, a o zwycięstwie – decydować będzie suma zdobytych punktów w poszczególnych turniejach.

Szczegółowy regulamin na stronie www.mosir.sycow.pl. Dodatkowe informacje w biurze MOSiR Syców po numerem tel. (62) 785 51 44.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony