W marcu rusza kolejny cykl Czterech Pór Roku

Ponownie biegowe Cztery Pory Roku zawitają do kalendarza imprez biegowych. Pierwszy etap wystartuje już pod koniec marca.


REKLAMA

Przypomnijmy, Cztery Pory Roku to cykl organizowany przez Bierutowską Inicjatywę Sportową i Bierutowską Grupę Biegową, Składa się z czterech biegów, a każdy z nich odbywa się na przełomie pór roku. Dystans poszczególnych etapów to 5km dla biegaczy oraz zawodników Nordic Walking.

Wiosenna część odbędzie się 19 marca w miejscowości Kijowice koło Bierutowa o godzinie 11. Podobnie, jak rok temu trasa biegu liczy 5km i biegnie leśnymi ścieżkami. Przed Biegiem Głównym odbędzie się w formie zabawy Bieg dla Dzieci. Opłata startowa za cały cykl czterech 5km biegów wynosi 40zł i jest jednorazowa. Biegi dla Dzieci są bezpłatne.

– Wszystkim uczestnikom Czterech Pór Roku 2017 gwarantujemy miłą biegową atmosferę, ładne leśne biegowe trasy, poczęstunek po każdym etapie, pamiątkowy medal na koniec cyklu, elektroniczny pomiar każdego etapu oraz klasyfikację i puchary dla zwycięzców całej edycji. – zapowiadają organizatorzy.

Regulamin Czter Pór Roku – CZYTAJ

Zapisy online do pierwszego biegu cpr-plakat_2017001

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony