Trzy medale młodzików Oleśniczanki w biegach przełajowych

W ubiegłą sobotę (18 marca) w Nowej Soli odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych.

olesniczanka-przelaje-mlodziki001

Startujących nie rozpieszczała pogoda. Ciągły wiatr, deszcz, przenikliwe zimno nie przeszkodziło biegaczom powalczyć o jak najlepsze miejsce. Młodzi zawodnicy WKS Oleśniczanka zdobyli trzy medale
2 złote i 1 brązowy. Najlepsi w swoich biegach okazali się Michał Pytel i Tamara Kicuła, a brąz przypadł Szymonowi Zielińskiemu.

olesniczanka-przelaje-mlodziki002

W rywalizacji klubowej województw Lubuskiego i Dolnośląskiego klub z Oleśnicy zajął drugie miejsce,
zdobywając 7 punktów. Są to kolejne medale do kolekcji klubowej młodzików biegach przełajowych.