Triumf Hikari Oleśnica na jubileusz Wiosennego Turnieju Karate! [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Triumf Hikari Oleśnica na jubileusz Wiosennego Turnieju Karate! [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Puchar Burmistrza w rękach karateków KS Hikari Oleśnica, gospodarzy V Wiosennego Turnieju Karate Tradycyjnego, który w sobotę odbył się w hali sportowej OKR Atol.


REKLAMA

Tegoroczny turniej był jubileuszową odsłoną imprezy organizowanej przez klub pod wodzą sensei Anny Koper. Tradycyjnie na zaproszenie oleśnickiego Hikari nasze miasto odwiedziło kilkuset karateków – od najmłodszych adeptów tej sztuki walki po dorosłych.

Jubileusz nie mógłby się obejść bez dodatkowych atrakcji, więc uczestnicy i odwiedzający halę sportową w ramach towarzyszących turniejowi Dni Kultury Japońskiej mogli wziąć udział w warsztatach kaligrafii i języka japońskiego ze Szkołą Językową Between, zajęciach składania origami z Dorotą Konwą oraz skosztować sushi przygotowanego przez Hotel & Restaurant Garden.

Główny, sportowy trzon wydarzenia był niezmienny. Po rozgrzewce, oficjalnym otwarciu zawodów i uhonorowaniu Przyjaciół Klubu zawodnicy przystąpili do rywalizacji na matach w konkurencjach indywidualnych i grupowych, po których zakończeniu na bieżąco odbywała się dekoracja medalistów.

Na podium niejednokrotnie stawali też podopieczni Hikari Oleśnica, którzy lepszego zwieńczenia jubileuszu sztandarowego klubowego turnieju nie mogli sobie wymarzyć. Po podliczeniu klasyfikacji klubowej po główne trofeum, czyli Puchar Burmistrza Oleśnicy sięgnęli właśnie wychowankowie sensei Koper.

Medale dla Hikari:
Nikodem Cybulski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Piotr Bilski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
M. Porębska, H. Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji enbu
Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Piotr Bilski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
K. Liwak, H. Sobkowiak, E. Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe
H. Pietrzak-Rogala, M. Adamski – srebrny medal w konkurencji enbu
Maja Bińczycka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Ryszard Osuch – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Szymon Siedlecki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
H. Pietrzak-Rogala, J. Karczmarzyk, M. Adamski – brązowy medal w konkurencji kata drużynowe
M. Porębska, A. Piasecka, M. Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata drużynowe
A. Kurzyńska, F. Nosol – brązowy medal w konkurencji enbu

WYNIKI OGÓLNE:

Kategoria: Dziewczęta 7 lat i młodsze, 8-9 kyu, kata indywidualne
1 MILENA MALINOWSKA KK KONTRA ŻARY
2 HANNA KEARNEY SENTO KAN CHOCIANÓW
3 KAROLINA ZABŁOTNA KK KONTRA ŻARY
3 ZOFIA NOWICKA CKT WROCŁAW

Kategoria: Chłopcy 7 lat i młodsi 9 kyu, kata indywidualne
1 JAKUB MATUSZEWSKI CKT WROCŁAW
2 IGOR SZOSTAK CKT WROCŁAW
3 KRZYSZTOF KOLENDA KKT KOBU WROCŁAW
3 MACIEJ BISEK CKT WROCŁAW

Kategoria: Chłopcy 7 lat i młodsi 8 kyu, kata indywidualne
1 MIKOŁAJ BUKRABA KKT POLKOWICE-LUBIN
2 GABRIEL SOBCZAK KK KONTRA ŻARY
3 FRANCISZEK SOBCZAK KKT POLKOWICE-LUBIN
3 KAMIL SOBCZAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA

Kategoria: Chłopcy 8-9 lat 9 kyu, kata indywidualne
1 MARCEL BARTOSZEWICZ KKT POLKOWICE-LUBIN
2 ALAN BUDYK GŁUCHOŁASKI KKT
3 BARTOSZ ZAMOJSKI GŁUCHOŁASKI KKT

Kategoria: Dziewczęta 8-9 lat 8 kyu, kata indywidualne
1 GABRIELA KOŁODZIEJCZAK KKT POLKOWICE-LUBIN
2 MARTYNA JEZIOROWSKA KKT POLKOWICE-LUBIN
3 AMELIA PŁÓKARZ KKT POLKOWICE-LUBIN
3 KINGA MARGAN KKT POLKOWICE-LUBIN

Kategoria: Chłopcy 8-9 lat 8 kyu, kata indywidualne
1 MATEUSZ STĘPNIAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
2 SZYMON PADŁA KKT POLKOWICE-LUBIN
3 TYMOTEUSZ PYRZYK GŁUCHOŁASKI KKT
3 MATEUSZ SMOLIŃSKI KKT POLKOWICE-LUBIN

Kategoria: Dziewczęta 8-9 lat 7 kyu, kata indywidualne
1 NINA ZIĘBA KRAKOWSKI KKT
2 MAJA MAJCHRZAK KKT KOBU WROCŁAW
3 MAGDALENA CHORĄŻY KRAKOWSKI KKT
3 JULIA BUKOWIEC GŁUCHOŁASKI KKT

Kategoria: Chłopcy 8-9 lat 7 kyu, kata indywidualne
1 WIKTOR BANACHOWICZ KRAKOWSKI KKT
2 FRANCISZEK SIEDLIK KRAKOWSKI KKT
3 FELIKS KOTUŁA KRAKOWSKI KKT
3 ANTONI FRANKOWSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ

Kategoria: Dziewczęta 8-9 lat 6 kyu, kata indywidualne
1 TERESA KLIMOWICZ KRAKOWSKI KKT
2 ZOFIA RODAK KRAKOWSKI KKT
3 KAJA ZYGMUNT CKT WROCŁAW
3 DOMINIKA ZIĘTEK CKT WROCŁAW

Kategoria: Chłopcy 8-9 lat 6 kyu, kata indywidualne
1 KAMIL ZIĘBA KRAKOWSKI KKT
2 MATEUSZ MACIEJOWSKI KRAKOWSKI KKT
3 MICHAŁ ZIĘTEK CKT WROCŁAW
3 BARTŁOMIEJ SUWALD KS JAGUAR KROSNO ODRZ.

Kategoria: Dziewczęta 10-12 lat 8 kyu, kata indywidualne
1 ALEKSANDRA KOLENDA KKT KOBU WROCŁAW
2 NELLY TOMCZAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
3 EMILIA PAJEK KKT POLKOWICE-LUBIN
3 MONIKA SOBKOWIAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA

Kategoria: Chłopcy 10-13 lat 8-9 kyu, kata indywidualne
1 ADAM CANDER KS JAGUAR KROSNO ODRZ.
2 MARCIN JAGODZIŃSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
3 OLIWIER ŚWIERCZYŃSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
3 OLIWIER KUCZMASZEWSKI KKT POLKOWICE-LUBIN

Kategoria: Dziewczęta 10-11 lat 7 kyu, kata indywidualne
1 OLIWIA SMOLIŃSKA KKT POLKOWICE-LUBIN
2 ADRIANNA KURZYŃSKA KS HIKARI OLEŚNICA
3 MARIKA AKRAM DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KARATE
3 LAURA PIECIUK DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KARATE

Kategoria: Chłopcy 10-11 lat 7 kyu, kata indywidualne
1 FABIAN KAŹMIERCZAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
2 PIOTR GIL KKT POLKOWICE-LUBIN
3 KRZYSZTOF MYDŁOWSKI SENTO KAN CHOCIANÓW
3 MARCIN KACZMAREK CKT WROCŁAW

Kategoria: Dziewczęta 10-11 lat 6 kyu, kata indywidualne
1 LILIANNA NOWICKA KK KONTRA ŻARY
2 NIKOLA SEREMAK KK KONTRA ŻARY
3 MATYLDA GÓRA CKT WROCŁAW
3 JAGODA CHROMIK DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KARATE

Kategoria: Chłopcy 10-11 lat 6 kyu, kata indywidualne
1 SAMUEL ĆWIEK GŁUCHOŁASKI KKT
2 DOMINIK GARNEK GŁUCHOŁASKI KKT
3 PATRYK OLCHAWA GŁUCHOŁASKI KKT
3 JAN KLIMOWICZ KRAKOWSKI KKT

Kategoria: Dziewczęta 10-11 lat 4-5 kyu, kata indywidualne
1 OLIWIA KAROLEWSKA KKT KOBU WROCŁAW
2 EWA CZECHOWSKA KRAKOWSKI KKT
3 ALEKSANDRA KOSYDAR KRAKOWSKI KKT
3 MARTA CISZAK KKT ORZEŁ POZNAŃ

Kategoria: Chłopcy 9-11 lat 2-5 kyu, kata indywidualne
1 ROCH KUPCZAK KKT KOBU WROCŁAW
2 JAKUB BARANOWSKI KS JAGUAR KROSNO ODRZ.
3 LEON FRANKOWSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ
3 WOJCIECH KRUPACKI KKT KOBU WROCŁAW

Kategoria: Dziewczęta 12-15 lat 7 kyu, kata indywidualne
1 ANGELIKA HULBÓJ GŁUCHOŁASKI KKT
2 MAGDALENA KUREŃ KKT POLKOWICE-LUBIN
3 MAJA BIŃCZYCKA KS HIKARI OLEŚNICA
3 AMELIA GRZESIK KS HIKARI OLEŚNICA

Kategoria: Chłopcy 12-13 lat 7 kyu, kata indywidualne
1 NIKODEM CYBULSKI KS HIKARI OLEŚNICA
2 MATEUSZ SŁOTA SENTO KAN CHOCIANÓW
3 RYSZARD OSUCH KS HIKARI OLEŚNICA
3 SZYMON SIEDLECKI KS HIKARI OLEŚNICA

Kategoria: Dziewczęta 12-13 lat 6 kyu, kata indywidualne
1 ALEKSANDRA PIASECKA KS HIKARI OLEŚNICA
2 HANNA DZIKI KS HIKARI OLEŚNICA
3 OLIWIA GRYGAS AKT OPOLE

Kategoria: Chłopcy 12-14 lat 6 kyu, kata indywidualne
1 MAKSYM ZAJĄCZKOWSKI KRAKOWSKI KKT
2 JULIAN WOLARSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
3 KACPER STAJKOWSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
3 BARTOSZ ŻOŁĄDKOWSKI KS HIKARI OLEŚNICA

Kategoria: Dziewczęta 12-13 lat 4-5 kyu, kata indywidualne
1 MAGDALENA PORĘBSKA KS HIKARI OLEŚNICA
2 ELIZA PISZCZEK KRAKOWSKI KKT
3 WERONIKA MISIASZEK KKT POLKOWICE-LUBIN
3 DOMINIKA KRZYŻANOWSKA KK KONTRA ŻARY

Kategoria: Chłopcy 12-13 lat 4-5 kyu, kata indywidualne
1 HUBERT PIETRZAK – ROGALA KS HIKARI OLEŚNICA
2 JAKUB KARCZMARZYK KS HIKARI OLEŚNICA
3 MIKOŁAJ ADAMSKI KS HIKARI OLEŚNICA
3 MICHAŁ BIESAGA KRAKOWSKI KKT

Kategoria: Chłopcy 12-13 lat, 2-3 kyu, kata indywidualne
1 MAKSYMILIAN KLEJN KLUCZBORSKI KK
2 MAKSYMILIAN BOJAROWSKI KKT POLKOWICE-LUBIN
3 KAMIL KOŚCICKI KK KONTRA ŻARY
3 BARTŁOMIEJ MUCHA OK BYCZYNA

Kategoria: Dziewczęta 12-13 lat 4-5 kyu, kumite indywidualne
1 KATARZYNA KRZEPINA KS HIKARI OLEŚNICA
2 MAGDALENA PORĘBSKA KS HIKARI OLEŚNICA
3 WERONIKA MISIASZEK KKT POLKOWICE-LUBIN
3 ALEKSANDRA SKORNA KS HIKARI OLEŚNICA

Kategoria: Chłopcy 12-13 lat 2-5 kyu, kumite indywidualne
1 MAKSYMILIAN BOJAROWSKI KKT POLKOWICE-LUBIN
2 MIKOŁAJ ADAMSKI KS HIKARI OLEŚNICA
3 JAKUB KARCZMARZYK KS HIKARI OLEŚNICA
3 MICHAŁ BIESAGA KRAKOWSKI KKT

Kategoria: Dziewczęta, Jun. Mł., kata indywidualne
1 GABRIELA GÓRECKA UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
2 KORNELIA LIWAK KS HIKARI OLEŚNICA
3 MARTYNA GRAJCAR KK KONTRA ŻARY

Kategoria: Chłopcy Jun. Mł., kata indywidualne
1 MIKOŁAJ WOLNIAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
2 PIOTR BILSKI KS HIKARI OLEŚNICA
3 DAWID JATKOWSKI KS JAGUAR KROSNO ODRZ.

Kategoria: Dziewczęta, Jun. Mł, kumite indywidualne
1 MARTYNA GRAJCAR KK KONTRA ŻARY
2 EMILIA KOCHAŃSKA KS HIKARI OLEŚNICA
3 GABRIELA GÓRECKA UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA

Kategoria: Chłopcy Jun. Mł., kumite indywidualne
1 PIOTR BILSKI KS HIKARI OLEŚNICA
2 DAWID JATKOWSKI KS JAGUAR KROSNO ODRZ.
3 ADAM TOMASZEWSKI KS HIKARI OLEŚNICA
3 DAWID RZYMSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA

Kategoria: Dziewczęta, Jun., kata indywidualne
1 KAMILA SKŁACKA KK KONTRA ŻARY
2 NATALIA DROŻDŻYŃSKA GŁUCHOŁASKI KKT
3 HANNA SOBKOWIAK KS HIKARI OLEŚNICA

Kategoria: Chłopcy Jun., kata indywidualne
1 ŁUKASZ SIGEL UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
2 DANIEL WIŚNIAK DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KARATE
3 MICHAŁ FEDOROWSKI AKT OPOLE

Kategoria: Dziewczęta, Jun., kumite indywidualne
1 ANNA FALL KKT KOBU WROCŁAW
2 HANNA SOBKOWIAK KS HIKARI OLEŚNICA
3 NATALIA DROŻDŻYŃSKA GŁUCHOŁASKI KKT
3 KAMILA SKŁACKA KK KONTRA ŻARY

Kategoria: Chłopcy Jun., kumite indywidualne
1 ŁUKASZ SIGEL UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
2 DANIEL WIŚNIAK DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KARATE
3 MACIEJ BIZUKOJĆ KK KONTRA ŻARY

Kategoria: Dziewczęta, Rekreacyjna grupa dorosłych, kata indywidualne
1 MAGDALENA MALINOWSKA KK KONTRA ŻARY
2 PAULINA NOWICKA KK KONTRA ŻARY
3 MAŁGORZATA STĘPNIAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA

Kategoria: Chłopcy, Rekreacyjna grupa dorosłych, kata indywidualne
1 PAWEŁ PRZYBYSZ DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KARATE
2 ŁUKASZ MAKAR KKT KOBU WROCŁAW
3 KAROL WIEWIÓRA CKT WROCŁAW
3 ANDRZEJ KRAFCZYK GŁUCHOŁASKI KKT

Kategoria: Chłopcy, Rekreacyjna grupa dorosłych, kata indywidualne
1 MIKOŁAJ TRIZNA DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KARATE
2 WITOLD RZYMSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
3 MAREK MRÓZ GŁUCHOŁASKI KKT
3 KRZYSZTOF SZNAJDER GŁUCHOŁASKI KKT

Kategoria: Chłopcy, Rekreacyjna grupa dorosłych, kumite indywidualne
1 DANIEL MIŁKOWSKI DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KARATE
2 DAWID MAJRZCHRZAK KKT KOBU WROCŁAW
3 ŁUKASZ MAKAR KKT KOBU WROCŁAW
3 RAMI IBADI CKT WROCŁAW

Kategoria: Kata drużynowe
1 KKT POLKOWICE-LUBIN SMOLIŃSKA, STROJWĄS, GIL
2 CKT WROCŁAW ZIĘTEK, ZIĘTEK, ZYGMUNT
3 KKT POLKOWICE-LUBIN MARGAN, JEZIOROWSKA, KOŁODZIEJCZYK
3 KRAKOWSKI KKT ZIĘBA, SIEDLIK, CHORĄŻY

Kategoria: Kata drużynowe
1 KRAKOWSKI KKT KRAWIEC, CZECHOWSKA, PISZCZEK
2 KS HIKARI OLEŚNICA LIWAK, SOBKOWIAK, KOCHAŃSKA
3 KS HIKARI OLEŚNICA PIETRZAK-ROGALA, KARCZMARZYK, ADAMSKI
3 KS HIKARI OLEŚNICA PORĘBSKA, PIASECKA, KOŁODYŃSKA

Kategoria: Enbu
1 KRAKOWSKI KKT CHORĄŻY, ŁASKARZEWSKI
2 KRAKOWSKI KKT ZIĘBA, ŁASKARZEWSKI
3 KS HIKARI OLEŚNICA KURZYŃSKA, NOSOL

Kategoria: Enbu
1 KS HIKARI OLEŚNICA PORĘBSKA, PIETRZAK-ROGALA
2 KS HIKARI OLEŚNICA ADAMSKI, PIETRZAK-ROGALA
3 KRAKOWSKI KKT CZECHOWSKA, BIESAGA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony