Taneczne sukcesy pięknej oleśniczanki

Oleśniczanka Katarzyna Kuc, która tańczy taniec brzucha ciągle się rozwija i ma powody do zadowolenia. Od września także będzie uczyła tańca w Oleśnicy.


REKLAMA

W kwietniu pani Kasia zdobyła trzecie miejsce w profesjonalnej kategorii w międzynarodowym konkursie  Oriental Dreams Festival w Krakowie. W minionym tygodniu natomiast zajęła drugie miejsce w eliminacjach do konkursu Miss Bellydance Poland na festiwalu Orientalny Koktajl – The Biggest Polish Summer Bellydance Festival. Przed nią jeszcze finał, który odbędzie się w Warszawie 5 czerwca.

-Tańczę od pięciu lat i w głównej mierze jestem samoukiem – podkreśla utalentowana pani Katarzyna i dodaje, że udział w tych konkursach, a także zajęcie tak wysokich miejsc ma dla niej ogromne znaczenie.  – To motywacja do dalszej pracy, uznanie poświęconego czasu, satysfakcja że to co robię przynosi mi sukces, a także docenienie umiejętności i kreacji mojego wyrazu i wizerunku w tańcu – wymienia nam młoda tancerka, która swoje umiejętności chce także przekazywać innym.

Pani Kasia dwa lata temu tajnikami tańca brzucha dzieliła się m.in. z mieszkankami Oleśnicy. Jednak na pewien czas zajęcia musiała zawiesić. Teraz jednak powraca i ponownie zaprasza na warsztaty prowadzone przez nią, na których można poznać podstawowe zasady tańca brzucha. Tym razem jednak młoda tancerka z Oleśnicy będzie uczyła w Akademii Tańca Piasecki w Centrum Feniks. Start zajęć już od września.

– Dzięki tańczeniu można poczuć się lepiej zarówno psychicznie i fizycznie, a przy okazji także zrzucić kilka kilogramów i wyrzeźbić sylwetkę – mówi pani Kasia, która mówi, że w jej przypadku taniec pomógł na wiele schorzeń związanych z kręgosłupem.

– Poczułam też pasję, popracowałam nad charakterem i dyscypliną, a także rzuciłam sobie nowe ciekawe wyzwanie – argumentuje Kuc, która podkreśla, że dzięki temu, że tańczy jest szczęśliwa i czuje, że ma cel do którego uparcie dąży.

Fanpage Katarzyny Kuc na Facebooku – ZOBACZ

kuctaniec2

KJ, fot. arch.pryw.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony