Szkoła Wojciecha Włodarczyka poszukuje nowych adeptów karate

Szkoła Karate Wojciecha Włodarczyka ogłasza nowy nabór do sekcji w Oleśnicy i Bierutowie.


REKLAMA

W ciągu  25 lat swojej działalności  klub wykształcił tysiące adeptów karate. Wielu z nich osiągnęło najwyższe stopnie wtajemniczenia, a jedenastu mistrzów posiada czarne pasy. Uczniowie Szkoły Karate startując w zawodach krajowych i zagranicznych, wielokrotnie stawali na najwyższych stopniach podium, byli reprezentantami kadry narodowej, zdobywając medale na Mistrzostwach Europy.

Szkoła Karate zaprasza wszystkich wszystkich chętnych do grup o różnym stopniu zaawansowania. Oferuje także specjalistyczne zajęcia dla dzieci. Ponadto organizuje zawody, obozy sportowe, seminaria, oraz szereg imprez,  które cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży. A przede wszystkim zapewnia wykwalifikowaną kadrę  posiadającą licencje Polskiego Związku Karate.

Zapisy i treningi odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 15:00-15:45 w hali sportowej przy ul. Krasińskiego 3 w Bierutowie oraz we wtorki i czwartki o godz. 17:00-18:30 w sali gimnastycznej SP 6 przy ul. Kleeberga 4 w Oleśnicy. Zajęcia prowadzi mgr Wojciech Włodarczyk, który może pochwalić się V Danem Karate Shotokan. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 606-198-624. mailowo pod adresem: ww67@poczta.onet.pl oraz na stronie internetowej www.szkolakarate.republika.pl.

szkolakarate1

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony