Szerszeń i Wilk w czołówce półmaratonu w Jelczu

szerszenjelcz

Dwaj zawodnicy oleśnickich klubów wśród najlepszych na biegu w Jelczu-Laskowicach.

W niedzielne przedpołudnie, w pobliskim Jelczu- Laskowicach odbyły się biegi na 3 dystansach: Maratonu, Półmaratonu oraz bieg na 10km. Reprezentujący KB Szerszeń Oleśnica Bartłomiej Szukalski, swoich sił spróbował tym razem na dystansie półmaratonu.

Na starcie 1 Półmaratonu Jelcz- Laskowice stanęło 228 biegaczy. Zawodnik Szerszenia Oleśnica zajął ostatecznie 4 miejsce z czasem 01:22:33. Warto zaznaczyć iż drugi na mecie pojawił się kolega po fachu, reprezentujący KB Lupus Oleśnica Paweł Rak, który przybiegł z czasem 01:21:24. Pierwszy na mecie był Piotr Ślęzak z Obornik Śląskich, który dystans półmaratonu pokonał w czasie 01:19:26.

RED, źródło: KB Szerszeń