Sycowskie przedszkolaki mistrzami twistera

15941392_1275765175779497_1614180087225424262_n

W czwartek od wczesnych godzin porannych na hali sycowskiego MOSiR-u odbywały się „V Mistrzostwa Przedszkolaków w Twistera”.

Przybyłych gości tradycyjnie przywitał dyrektor MOSiR-u Adam Hrehorowicz z pracownikami – w tym dniu sędziami całego turnieju: Joanną Ligęzą, Martą Szlak, Andrzejem Dyjakiem i Waldemarem Wolskim, życząc wielu emocji i sportowej rywalizacji w duchy zasad Fair Play.

REKLAMA

- Do rywalizacji przystąpiły przedszkola nr 1, nr 2 i nr 3 oraz przedszkole Sióstr Urszulanek. Rywalizacja jak zawsze była bardzo zacięta i trzeba szczerze powiedzieć, że poziom zaprezentowanej przez najmłodszych sycowian sprawności był imponujący. Widać gołym okiem, że o nasze dzieci i ich sprawność w przedszkolach możemy być spokojni. Podobnie jak w poprzednim roku nasi partnerzy Sycowski Klub Kiwanis ufundował dla wszystkich uczestników tegorocznych mistrzostw nagrody i słodycze – mówi A.Hrehorowicz.

- Serdecznie dziękujemy dyrektorom poszczególnych przedszkoli oraz opiekunom za doskonałe przygotowanie swoich podopiecznych do tych zawodów i oczywiście liczny ich udział.
Podziękowanie kierujemy na ręce dyrekcji:
Publiczne Przedszkole Nr 1 im. Koszałka Opałka pani Joanna Nowak
Publiczne Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka pani Jolanta Rzemyk
Publiczne Przedszkole Nr 3 im. Małego Księcia pani Lidia Szpytma
Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Urszulanek im. Aniołów Stróżów – siostra Katarzyna Basińska
oraz Prezydenta i wszystkich członków Sycowskiego Klubu Kiwanis. Wielki dzięki! – dodaje dyrektor.

REKLAMA
Wyświetl pełną wersję strony