Sycowskie mistrzostwa badmintona

Po raz kolejny Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie organizuje Otwarte Mistrzostwa Sycowa w Badmintona.


REKLAMA

Zawody odbędą się 29 kwietnia o godzinie 10 w hali sportowej sycowskiego MOSiR-u. Każdy uczestnik powinien posiadać własną rakietę do gry. Turniej rozegrany zostanie w kategoriach: gra pojedyncza w kategoriach +18, +40 oraz + 50, a także w deblu (suma wieku dwóch graczy) +40 i +80.

Organizator zastrzega sobie możliwość łączenia kategorii w przypadku niewielkiej liczby zgłoszeń. Mecz rozgrywany jest do dwóch wygranych setów. Seta wygrywa strona, która pierwsza zdobywa 21 punktów. Obowiązywały będą zasady gry zgodne z przepisami PZB.

W przypadku rozgrywek w grupach końcową kolejność ustala się na podstawie następujących kryteriów:
Liczba wygranych meczów.
Liczba wygranych setów.
Wynik bezpośredniego pojedynku.
Liczba zdobytych małych punktów.
Liczba straconych małych punktów.

Obowiązuje wpisowe 20 zł od osoby, które dotyczy tylko zawodników powyżej 18 lat. Wpłaty dokonywane będą przed turniejem na hali sportowej u sędziego głównego w chwili potwierdzenie swojego udziału. Udział należy potwierdzić w dniu zawodów osobiście na hali sportowej u sędziego prowadzącego do godz. 9.30.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście lub telefonicznie w biurze MOSiR-u Syców przy ul. Komorowskiej 2, telefonicznie pod numerem 62 785 51 44, lub elektronicznie na adres biuro@mosir.sycow.pl
Zapisy trwają do 27 kwietnia.

RED, źródło: MOSiR Syców

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony