Sycowska Strzała po raz drugi dotarła do celu

II Plenerowe Mistrzostwa Łucznictwa Tradycyjnego o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sycowie Pana Bolesława Moniuszko „Sycowska Strzała” przeszły do historii.


REKLAMA

Przybyłych zawodników przywitał dyrektor MOSiR-u Adam Hrehorowicz, główny organizator i pomysłodawca imprezy oraz przewodniczący Rady Miejskiej Bolesław Moniuszko, patron imprezy. Dziękując za ponowne przybycie życzył wielu celnych strzałów i oczywiście miłego pobytu w Sycowie.

Jak przystało na patrona imprezy osobiście podobnie, jak w zeszłym roku oficjalnie otworzył imprezę oddając strzał w kierunku pierwszego celu oddalonego około 70 m, a znajdującego się na „wyspie” przy pierwszym stawie.

Nawiasem mówiąc była to pierwsza konkurencja zaplanowana na dzisiejszy dzień dla wszystkich zawodników.
Jako jedyny z tej odległości, ale w drugiej próbie do wspomnianego celu trafił zdobywając statuetką „Sycowska Strzała” Mateusz Szewczyk.

Następnie zawodnicy podzieleni na siedem grup ruszyli na trasę, aby zdobywać punkty na przygotowanych do strzelania celów 3D.

Końcowe wyniki:

Kat. DZIECI:
1. Czajka Karol 436 pkt.
2. Stawiarski Kamil 400
3 Dyjak Mateusz 398

Kat. KOBIETY:
1. Płotycia Anna 478
2. Jakubik – Witkowska Marta 438
3. Czajka Zuzanna 418

Kat. ŁUK HUNTER:
1. Staszkiewicz Adam 528
2. Witkowski Przemysław 476
3. Sitek Marian 432

Kat. ŁUK TRADYCYJNY:
1. Fortuna Piotr 494
2. Szwarc Adam 486
3. Stempski Rafał 478

– Serdeczne podziękowania kieruję do naszych partnerów, którzy wspierali nas przy organizacji tej imprezy, a w szczególności dziękuję panu Łukaszowi Krogulewskiemu z firmy AMBRA, AM-RPAS w Sycowie za poświęcony czas, rewelacyjne zdjęcia oraz filmik z wykorzystaniem drona. Gorące podziękowanie dla „dziewczyn” z UTW Basi Winkowskiej, Broni Mielcarek, Jadzi Maślanek, Uli Piaskowskiej za pomoc i wypieki przepysznych ciast (smakowały wszystkim, a mi szczególnie) oraz Teresie Kłodnickiej, Jadwidze Moskwa za ich bezcenną pomoc przy dzisiejszych zawodach. – podsumowuje dyrektor MOSiR-u.

– Szczególne podziękowania kieruję na ręce Marty Szlak za przygotowanie, koordynowanie i profesjonalną pracę przed i podczas trwania turnieju. I oczywiście dziękuję Wam wszystkim drodzy uczestnicy tej wyjątkowej imprezy za jak zawsze wspaniałą, rodzinną atmosferę i wiele ciepłych którymi Nas zasypywaliście. Dla takich momentów chce się żyć dziękuje! – kończy Adam Hrehorowicz.

RED, źródło i fot. MOSiR Syców

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony