Surwiwalowy bieg oleśnickich Szerszeni

W niedzielę we Wrocławiu odbyła się kolejna edycja Men Expert Survival Race, w którym udział wzięli Mateusz Wieloch oraz Bartłomiej Szukalski z KB Szerszeń Oleśnica.


REKLAMA

Wrocławska edycja biegu odbyła się na terenie Morskiego Oka gdzie powstało na ten dzień zorganizowane miasteczko festiwalowe z wieloma atrakcjami. Start zawodników odbywał się co 15 minut. Zawodnicy biegali na trzech, różnych trasach, dostosowanych do ich możliwości. Dla początkujących, organizatorzy przygotowali trasę STARTER” czyli 3 km i 15 przeszkód, natomiast ci bardziej doświadczeni zawodnicy zmierzyli się z dystansem „WARRIOR” czyli 6 km i 30 przeszkód.

Biegacze z Szerszenia stanęli na starcie z największymi śmiałkami tego biegu, gdyż do pokonania mieli 12 km i aż 50 przeszkód. Zawodnicy startujący na trasie „MACHINE” pokonać musieli takie przeszkody jak: zasłona dymna, ciężki bagaż, wspinaczka po linie, czołganie się czy kąpiel w Morskim Oku.

Men Expert Survival Race to prawdziwa szkoła przetrwania. Trasa zawodów specjalnie została zaprojektowana tak, żeby wycisnąć z zawodników maksimum możliwości.

RED, KB Szerszeń

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony