Ruszył halowy sezon w gminie Oleśnica

W ubiegłą sobotę w gminnej sali sportowej w Oleśnicy przeprowadzono mikołajkowy turniej piłkarski młodzików z gminy Oleśnica.

W turnieju wystartowały drużyny z Ligoty Małej, Nowoszyc, Krzeczyna, Bogusławic oraz z Boguszyc. Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja chłopców z Boguszyc, miejsce drugie wywalczyli zawodnicy z Ligoty Małej, a trzecią pozycję wywalczyli reprezentanci Nowoszyc. Miejsca tuż za podium przypadły drużynom z Bogusławic i Krzeczyna.  Wszystkim zawodnikom zostały wręczono mikołajkowe upominki ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica.

Mistrzostwa gminy Oleśnica w piłce siatkowej mężczyzn.

10. Wszechświęte -:-

Mistrzostwa gminy Oleśnica w halowej piłce nożnej seniorów.

Pierwsza kolejka halowej piłki nożnej o Mistrzostwo Gminy Oleśnica rozpocznie się w sobotę 10 grudnia.

Mistrzostwa gminy Oleśnica w tenisie stołowym

11 grudnia w salach sportowych w Sokołowicach i we Wszechświętem o godz.11.00 swoje zmagania rozpoczną tenisiści. Rozgrywki przeprowadzone zostaną w jednej grupie
z udziałem 6 drużyn: Sokołowice, Boguszyce, Krzeczyn, Gręboszyce, Cieśle, Nowoszyce.
Runda I – Sokołowice /Wszechświęte – 11.12.2016 godz.11.00
Sokołowice: Sokołowice, Boguszyce, Cieśle,
Wszechświęte: Gręboszyce, Nowoszyce, Krzeczyn

Turnieje o puchar „ Świątecznego Karpia ”.

17 oraz 18 grudnia przeprowadzone zostaną turnieje halowej piłki nożnej oraz piłki siatkowej kobiet i mężczyzn o puchar „Świątecznego Karpia”.

Zgłoszenia drużyn do turniejów przyjmujemy do dnia 9 grudnia (piątek) w dziale Sportu i Rekreacji Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica: tel.71 721 87 27.