Reprezentacja Oleśnicy i Bierutowa na Nocnym Półmaratonie

Rekordowa liczba zawodników wystartowała w tegorocznym 4 PKO Nocnym Półmaratonie Wrocławskim. 


REKLAMA

Łącznie z dystansem półmaratonu zmierzyło się 9592 zawodników biegnąc ulicami stolicy Dolnego Śląska. Jak co roku start i meta usytuowane były na terenie Stadionu Olimpijskiego. Najszybszym zawodnikiem na mecie okazał się Kenijczyk Dominic Mailu Musyimy z czasem 01:03:04. Sekundę później wbiegł Etiopczyk Zalelem Mangistu z czasem 01:03:05. Trzeci na mecie był Marcin Chabowski z Wejcherowa z czasem 01:03:09. Honorowa Członkini KB Szerszeń Oleśnica- Iwona Lewandowska zajęła drugie miejsce wśród Pań z czasem 01:14:07.

Oleśnicę reprezentowała spora grupa biegaczy, nie zabrakło także miłośników biegania z pobliskiego Bierutowa. Najszybszym Oleśniczaninem okazał się Bartłomiej Szukalski z KB Szerszeń Oleśnica, który na mecie pojawił się z czasem 01:20:06. Drugi na mecie był również zawodnik Szerszenia Oleśnica- Kamil Papierski z czasem 01:22:19. Trzecim Oleśniczaninem na mecie był Dawid Smolak z czasem 01:22:54.

wroclawskipolmaraton002

Poniżej wyniki wszystkich zawodników z Oleśnicy i Bierutowa: 

71 SZUKALSKI Bartłomiej (2674) POL Oleśnica Kb Szerszeń Oleśnica M20-27 Orga/3 Doln/27-1 1:20:06
126 PAPIERSKI Kamil (2584) POL Oleśnica Kb Szerszeń Oleśnica M20-45 Orga/11 Doln/53-1 1:22:19
144 SMOLAK Dawid (6198) POL Oleśnica M20-51 Doln/64-1 1:22:54
175 PONTUS Robert (10329) POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega M30-74 Doln/81-1 1:24:14
268 KARCZYŃSKI Dariusz (1976) POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega M40-62 Doln/124-1 1:27:01
333 PILARSKI Dionizy (10338) POL Oleśnica Kb Lupus M50-14 Doln/162-1 1:28:18
336 PIOTROWSKI Marek (2402) POL Oleśnica Kb Szerszeń Oleśnica M40-81 Orga/19 Doln/164-1 1:28:25
431 BARANOWSKI Piotr (374) POL Bierutów Bierutowska Grupa Biegowa M30-185 Doln/212-1 1:29:35
555 NOWAK Piotr (10337) POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega M30-226 Orga/29 Doln/277-1 1:31:08
583 LOTA Stanisław (10328) POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega M20-149 Doln/297-1 1:31:26
606 MATEUSIAK Tomasz (4385) POL Oleśnica Kb Lupus Oleśnica M30-247 Doln/311-1 1:31:56
1175 KUBICKI Tomasz (745) POL Oleśnica Kubisia Team Oleśnica M40-280 Doln/606-1 1:37:24
1361 PIEKARNIAK Rafał (3770) POL Oleśnica Sport – Edukator Oleśnica M40-328 Doln/697-1 1:38:40
1520 KARGOL Piotr (2498) POL Oleśnica Kb Szerszeń Oleśnica M40-372 Doln/777-1 1:39:37
1580 FAIGA Tomasz (8966) POL Oleśnica Pzu Sport Team M40-390 Doln/801-1 1:39:56
1594 DEC Rafał (2230) POL Bierutów Bierutowska Grupa Biegowa M40-394 Doln/808-1 1:40:00
1776 BARANOWSKA Renata (8227) POL Bierutów Bierutowska Grupa Biegowa K20-43 Doln/897-1 1:41:01
1786 OZGA Krzysztof (3854) POL Oleśnica M40-441 Orga/55 Doln/904-1 1:41:03
1883 BAGIŃSKI Ireneusz (5799) POL Bierutów M40-477 Doln/945-1 1:41:35
2243 WITKOWSKI Tomasz (6550) POL Oleśnica M30-903 Doln/1129-1 1:43:36
2472 PIECHÓWKA Szymon (4839) POL Oleśnica M30-993 Doln/1258-1 1:44:45
2659 BUBIEŃ Stanisław (5018) POL Oleśnica M50-149 Doln/1348-1 1:45:37
2679 SANKIEWICZ Mariusz (4567) POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega M20-497 Doln/1361-1 1:45:44
2682 RASAŁA Karolina (2305) POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega K20-71 Orga/70 Doln/1364-1 1:45:45
2870 LENCKI Damian (10332) POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega M20-524 Doln/1447-1 1:46:40
3122 WOJCIECHOWSKA Dorota (4907) POL Oleśnica K40-57 Doln/1572-1 1:47:55
3127 DZIEMIESZONEK Mateusz (4694) POL Olesnica Nokia M30-1245 Doln/1576-1 1:47:56
3240 KWIECIEŃ Michał (920) POL Bierutów Bierutowska Grupa Biegowa M30-1282 Orga/84 Doln/1629-1 1:48:30
3281 WOŹNIAK Ryszard (929) POL Bierutów Bierutowska Grupa Biegowa M40-857 Doln/1652-1 1:48:41
3686 SOŁTOWSKA Ewelina (1653) POL Oleśnica K40-82 Doln/1847-1 1:50:47
3690 DOMAŃSKI Maciej (3446) POL Oleśnica Tata Hani I Kai M30-1427 Doln/1850-1 1:50:48
3720 LEŚNIAK Adam (5752) POL Oleśnica Pro-run Wrocław – Cała Oleśnica Biega M40-964 Doln/1866-1 1:50:56
3906 CABAN Rafał (6820) POL Oleśnica Usks Ludwikowice Kl. M40-1008 Doln/1965-1 1:51:50
3947 STAWARZ Paweł (2757) POL Oleśnica Kb Lupus Oleśnica M40-1019 Doln/1989-1 1:52:04
3969 GRZEŚKOWIAK Krzysztof (9424) POL Oleśnica M40-1025 Orga/93 Doln/2000-1 1:52:12
4030 ROGACKI Piotr (5425) POL Oleśnica M30-1532 Doln/2030-1 1:52:31
4109 RYCHCIK-ZYGADŁO Edyta (2030) POL Oleśnica Spalice K40-103 Doln/2076-1 1:52:55
4135 TREMBECKI Paweł (3892) POL Oleśnica M40-1063 Doln/2086-1 1:53:02
4249 STĘPIEŃ Maciej (8543) POL Oleśnica Olpoz.pl M30-1594 Doln/2148-1 1:53:36
4271 KWIATKOWSKI Piotr (2960) POL Bierutów Bierutowska Grupa Biegowa M30-1602 Doln/2160-1 1:53:43
5089 DUDEK Witold (2547) POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega M40-1241 Doln/2605-1 1:57:25
5174 WOŁODKIEWICZ Krystian (7476) POL Oleśnica 2xtri.pl M40-1254 Doln/2648-1 1:57:51
5433 ZIÓŁKOWSKI Grzegorz (1172) POL Oleśnica M30-1956 Doln/2797-1 1:58:53
5452 SZCZERBA Sławomir (7415) POL Olesnica The Family M30-1961 1:58:59
5485 ŁUKASIK Dariusz (1453) POL Bierutów M40-1316 Doln/2823-1 1:59:05
5645 LEŚNIAK Łukasz (4535) POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega M30-2009 Doln/2911-1 1:59:46
5709 PILARSKA Olga (3342) POL Oleśnica Kb Lupus Oleśnica K20-325 Doln/2941-1 2:00:04
5839 BOROWIK Łukasz (10336) POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega M30-2059 Doln/3019-1 2:00:37
5937 KAMIŃSKI Paweł (7079) POL  Oleśnica M30-2083 Doln/3075-1 2:01:09
6307 ADAMSKI Adam (1414) POL Bierutów M50-344 Doln/3247-1 2:03:19
6348 MAZUR Mariusz (5919) POL Oleśnica Kb Szerszeń Oleśnica M40-1468 Doln/3270-1 2:03:34
6407 KARCZYŃSKA Joanna (1975) POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega K40-270 Doln/3300-1 2:03:56
6415 KOSIŃSKA Milena (6413) POL Oleśnica Brak K30-611 Doln/3306-1 2:03:59
6434 MANDAT Janek (3077) POL Oleśnica Kb Lupus Oleśnica M50-358 Orga/124 Doln/3314-1 2:04:06
6488 FURMAN Mirosław (1057) POL Oleśnica Kb Lupus Oleśnica M60-96 Doln/3340-1 2:04:26
6703 BAJER Grzegorz (4644) POL Oleśnica Bajer-frajer M30-2274 Doln/3456-1 2:05:45
6737 KWIECIEŃ Zbigniew (9089) POL Bierutów Bierutowska Grupa Biegowa M50-378 Doln/3475-1 2:06:00
6874 MASIEWICZ Paweł (10333) POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega M20-1034 Doln/3554-1 2:06:54
7007 HAJDUK Lidka (8693) POL Oleśnica K40-335 Doln/3616-1 2:07:44
7896 CZEKAJ Dariusz (7171) POL Oleśnica Niezrzeszony M40-1682 Doln/4122-1 2:15:22
7936 BŁACH Marek (4865) POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa Sbr M30-2536     Doln/4142-1 2:15:45
7937 DUDZIAK- BŁACH Anna (4867) POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa Sbr K30-879     Doln/4143-1
2:15:46
7995 BUŁKOWSKA Elzbieta (2403)POL Oleśnica K40-446 Doln/4177-1 2:16:12
8902 JAROSZ Jarosław (10330) POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega M40-1806 Doln/4685-1 2:29:06
8906 BEŁZA Piotr (8765) POL Oleśnica M30-2704 Doln/4688-1 2:29:11
9085 MUSUR Adam (1560) POL Oleśnica Kb Lupus M60-158 Doln/4791-1 2:34:14
9326 PAWLIK Adrianna (3365) POL Bierutów Pro-run Wroclaw K20-828 Doln/4934-1 2:51:19

wroclawskipolmaraton001

RED, fot. BGB, COB, Szerszeń Oleśnica

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony