Przywitaj biegiem złotą jesień, czyli trzeci etap Czterech Pór Roku

Wrzesień zmierza ku końcowi, a co za tym idzie nadchodzi jesień, a wraz z nią III etap Czterech Pór Roku z Decathlon Korona. 


REKLAMA

Przypomnijmy, Cztery Pory Roku to cykl organizowany przez Bierutowską Inicjatywę Sportową i Bierutowską Grupę Biegową, Składa się z czterech biegów, a każdy z nich odbywa się na przełomie pór roku. Zgodnie z tegoroczną zasadą cyklu trasa trzeciego etapu jest w innym miejscu gminy Bierutów niż we wcześniejszych startach. Tym razem bieg odbędzie się w niedzielę 18 września w Zbytowej i jak zapowiadają organizatorzy będzie on najszybszy w tegorocznej odsłonie.

Tak jak w każdym etapie bieg główny zostanie rozegrany na dystansie 5 km. Ponadto organizatorzy, jak w każdym etapie przewidzieli bieg dla najmłodszych. Dodatkowo Bierutowska Grupa Biegowa z Piotrem Baranowskim na czele zadbała o elektroniczny pomiar czasu, poczęstunek dla uczestników oraz loterię fantową, w której można wygrać nagrody niespodzianki od sponsora głównego czyli Decathlon Korona. Oprócz tego będzie można zgarnąć bony na różnego rodzaje zabiegi w gabinecie rehabilitacji Prozdrowit.

Biuro zawodów czynne będzie od godziny 8, a start przewidziano na godzinę 10. Opłata startowa za cały cykl wynosi 30 zł.

-Serdecznie zapraszamy! Nowych uczestników, którzy chcą spróbować biegania po lesie, początkujących dla których 5 km jest w zasięgu nóg oraz wszystkich którzy rywalizują od I etapu!- apelują organizatorzy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony