Premierowa Dzika Trzynastka z oleśnickimi Szerszeniami

Wczoraj w Boguszowie- Gorcach odbyła się pierwsza edycja biegu „Dzika Trzynastka”.

Organizatorami zawodów byli Ośrodek Sportowo Rekreacyjny w Boguszowie- Gorcach, Gmina Boguszów- Gorce, Grupa Biegowa Dzikowiec oraz KB Szerszeń Oleśnica.
Zawodnicy do pokonania mieli trawiasto- szutrową, 13- kilometrową trasę. Trasa biegu prowadziła leśnymi szlakami masywu Dzikowca. Część trasy pokrywała się z bardzo dobrze znaną biegaczom długodystansowym Sudecką Setką.
Zawody wygrał Daniel Dulski, reprezentujący WKB Meta Lubliniec, który zmagania zakończył z czasem 59:31. Na drugim miejscu uplasował się Piotr Jochymek z czasem 1:01:13. Na trzecim miejscu podium stanął oleśniczanin Paweł Rak z KB Lupus Oleśnica, który zawody ukończył z czasem 1:04:43.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wśród startujących nie zabrakło biegaczy z Oleśnicy i Bierutowa, wyniki naszych zawodników: