„Polska Biega” z GOK-iem we Wszechświętem

„Polska Biega” z GOK-iem we Wszechświętem

W ramach ogólnopolskiej akcji „POLSKA BIEGA” w piątek ponad 250 uczniów z gminnych szkół podstawowych wzięło udział w wiosennych biegach przełajowych, które odbyły się w parku szkolnym we Wszechświętem. 

Na zwycięzców w punktacji drużynowej czekał puchar wójta gminy Oleśnica, zdobywcy drugiego miejsca otrzymali puchar dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica,  za zajęcie trzeciego miejsca przyznano puchar przewodniczącego komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego, dla czwartej szkoły puchar przewodniczącego Rady Gminy Oleśnica oraz za miejsce piąte pamiątkowy puchar.

REKLAMA

Klasyfikacji drużynowa:

1.SP Ligota Polska 205
2.SP Sokołowice 181
3.SP Gminy Oleśnica 89
4.SP Wszechświęte 74
5.SP Ligota Mała 57
6.SP Smolna 54

Indywidualne zmagania podzielone zostały na następujące biegi:
Klasy I-IV dziewczęta i chłopcy – 400 metrów
Klasy V-VI dziewczęta i chłopcy – 800 metrów

Najlepsza czwórka biegaczy z wyżej wymienionych grup została nagrodzona dyplomami i medalami, które wręczali:  wójt gminy Oleśnica Marcin Kasina, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica Dorota Bartczak, przewodniczący Rady Gminy Oleśnica Tadeusz Kunaj oraz przewodniczący komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego Tadeusz Andreasik. Dla wszystkich uczestników zawodów przygotowano dyplomy oraz regenerujący poczęstunek.

Wyniki poszczególnych biegów:
I. Rocznik 2008/2009 – 400 m
1.Oliwia Kałwińska – Sokołowice
2.Hanna Łasińska – Sokołowice
3.Zuzanna Bożek – Sokołowice
4.Maja Grab – Wszechświęte
1.Maciej Banaszewski – Gmina Oleśnica
2.Piotr Graczyk – Sokołowice
3.Michał Szczygieł – Ligota Mała
4.Maciej Stępień – Ligota Polska
II. Rocznik 2007 – 400 m
1.Katarzyna Kosińska – Ligota Polska
2.Klaudia Łerkawska – Ligota Polska
3.Wiktoria Napieraj – Smolna
4.Martyna Kotniewicz – Ligota Polska
1.Janeczek Jakub – Wszechświęte
2.Wikrtor Wzgarda – Ligota Polska
3.Maciej Michalski – Smolna
4.Jakub Czerniawski – Ligota Polska
III. Rocznik 2006 – 400 m
1.Gajda Andżelika – Ligota Polska
2.Żelazna Ola – Gmina Oleśnica
3.Aleksandra Myjkowska – Sokołowice
4.Klaudia Malinowska – Gmina Oleśnica
1.Kacper Rybczyński – Wszechświęte
2.Jakub Stępień – Ligota Polska
3.Wojciech Mackiewicz – Ligota Mała
4.Marcel Hoffman – Gmina Oleśnica
IV. Rocznik 2005 – 400 m
1.Gliszczyńska Magda – Gmina Oleśnica
2.Jowita Raczkowska – Ligota Polska
3.Wiktoria Kansy – Ligota Mała
4.Natalia Gabor – Smolna
1.Ksawier Choroszy – Sokołowice
2.Dawid Szafrański – Ligota Polska
3.Piotr Stępień – Ligota Polska
4.Mariusz Dworniczak – Gmina Oleśnica
V. Rocznik 2004 – 400 m
1.Marcelina Banasik – Sokołowice
2.Katarzyna Kotlarz – Wszechświęte
3.Kinga Kosińska – Ligota Polska
4.Oliwia Łukowicz – Sokołowice
1.Kacper Kukuczka – Ligota Polska
2.Kacper Kuświk – Ligota Polska
3.Filip Brocki – Ligota Mała
4.Kacper Bożek – Sokołowice
VI. Rocznik 2003 – 800 m
1.Oliwia Hajduk – Smolna
2.Wiktoria Okoń – Ligota Polska
3.Joanna Śliwińska – Gmina Oleśnica
4.Julia Bednarska – Wszechświęte
1.Dawid Kałwiński – Sokołowice
2.Maciej Masternak – Sokołowice
3.Kacper Piątek – Sokołowice
4.Mateusz Mikołajczyk – Ligota Polska

 RED, GOK

REKLAMA
Wyświetl pełną wersję strony