Pogrom Wichra zbliża się coraz większymi krokami

Przyszedł sierpień, a to oznacza, że coraz mniej pozostało do kolejnej odsłony Pogromu Wichra.


REKLAMA

W tym roku Sławek Wiatr już po raz szósty “uprzykrzy życie” śmiałkom z całej Polski. I to na ich własne życzenie. Elitarne grono około 150 śmiałków już 20 sierpnia znów stanie naprzeciw wyzwania w postaci zarośli, wody i błota, a także innych terenowych przeszkód.

Błotne zmagania tradycyjnie w same południe wystartują ze stadionu miejskiego przy ulicy Brzozowej. Najpierw w bój pójdą panowie, niedługo za nimi grupa weteranów, a jako trzecie wyruszą na trasę panie. Dokładny przebieg trasy niezmiennie będzie trzymany w tajemnicy do ostatniej chwili.

Z pewnością będzie trudniej niż w roku poprzednim, do czego „Wicher” już przyzwyczaił uczestników. Dodatkową przeszkodę postawić ma firma specjalizująca się w rusztowaniach, więcej ma być też czołgania się w kanałach. Pokonywania kolejnych punktów na trasie nie ułatwi tzw. Drops Wichra. Ważącego kilka kilogramów „towarzysza” trzeba będzie donieść aż do mety. Iuczynić to w granicach limitu 3 godzin.

Każdy z biegaczy, któremu się to uda otrzyma wyjątkową i niepowtarzalną , ważącą prawie 1,5 kg “Pogromkę”. Każdy bez wyjątku może być natomiast pewien okazałego pakietu startowego, a zwycięzcy atrakcyjnych nagród. Rywalizację urozmaicić ma też ponownie konkurs na najlepsze pogromowe przebranie. A kibice będą mogli tradycyjnie sprawdzić się w mistrzostwach w rzucie beretem.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony