Otwarcie nowego sezonu na lodowisku uświetnili hokeiści Orłów i WTH

Otwarcie nowego sezonu na lodowisku uświetnili hokeiści Orłów i WTH

I ci najmłodsi, i ci trochę starsi hokeiści Orłów zagrali towarzysko z WTH Wrocław.


REKLAMA

W piątek rozpoczął się nowy sezon na lodowisku Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol. Popołudniu poszaleć na łyżwach mogli już pierwsi mieszkańcy Oleśnicy, a wieczorem na taflę wyjechali zawodnicy Oleśnickiego Klubu Hokejowego oraz WTH Wrocław.

Jako pierwsi swoje umiejętności, przy dopingu swoich rodzin i znajomych, zaprezentowali najmłodsi hokeiści, którzy pokazali dużo sportowej ambicji. Nie zabrakło też oczywiście emocji. Oleśnickie Orły były na prowadzeniu 1:0 po bramce zdobytej przez Kubę Libnera, który był bliski zostania bohaterem gospodarzy. Goście z Wrocławia walczyli jednak odważnie do samego końca i wyrównali pół minuty przed końcem sparingu na 1:1.

Po meczu adepci hokeja przeprowadzili jeszcze trening, a po nim z kijami w rękach pojawili się na lodowisku dorośli zawodnicy. A dokładniej mówiąc, byli to ojcowie młodych graczy, którym tym razem przyszło zagrać pod presją widzów w osobach swoich pociech. Wynik spotkania był iści hokejowy – Orły Oleśnica pokonały WTH, wygrywając 6:3.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony