Oleśnicka Grupa Triathlonowa po weekendowych startach

Przedstawiciele Oleśnickiej Grupy Triathlonowej wzięli udział w biegowych imprezach, które odbyły się w ubiegły weekend.


REKLAMA

Na arcytrudnej imprezie triathlonowej „KarkonoszMan” na dystansie ½ IM, OGT reprezentował Michał Karaś, który niebywały trud zwieńczył 33 lokatą z czasem  06:58:30 godzin. To nie było łatwe, ponieważ całość trasy kolarskiej jak i biegowej prowadziła w górę z finałem na Śnieżce (suma przewyższeń 3100 m), na szczycie której czekała na zawodników burza z gradobiciem, przez co etap biegowy skrócono o jeden kilometr. Ze względu na dużą trudność zawodów, każdy zawodnik obowiązkowo musiał mieć support (osobę asystującą) na trasie biegowej.

ogt3

Kilka godzin wcześniej, a dokładnie w sobotę o godzinie 22:00 wystartował „4 Nocny Półmaraton Wrocław”. Impreza szczególna, ponieważ rozgrywana w nocy i w rekordowej obsadzie 10 000 zawodników. OGT także miało w tym udział w osobach Anny Błach-Dudziak, Eweliny Sołtowskiej, Dawida Smolaka, Macieja Domańskiego i Marka Błacha. Podczas wyścigu, każdy z zawodników realizował konkretne założenia i cele. Dla większości były to nowe życiówki. I tak Dawid Smolak osiągnął ten cel z czasem 1 godzina i 22 minuty, co stanowi poprawę czasu z podobnej, płaskiej trasy o ok 12 minut.. Tak dobry czas uplasował Dawida na 144 miejscu.

Ania i Ewelina natomiast podczas przygotowań na podstawie indywidualnych planów treningowych przygotowanych przez „trenera” Marka, wyznaczyły sobie ambitne cele w pełni je realizując. Ewelina ukończyła zawody z czasem 1 godzina i 50 minut. Ania z czasem 2 godziny i 15 minut, co stanowi poprawę wyników sprzed roku kolejno o 21 minut i 4 minuty. Maciek Domański i Marek (trener) tym razem wystartowali w nowej roli, jako „pacemaker”.

ogt1

RED, źródło: OGT

REKLAMA
  1. Jevka

    Gratuluję Dziewczyny! super czasy! a „Trenerom” wyrazy uznania za „pacemaker-owanie” !

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony