MOSiR zaprasza tenisistów na Grand Prix Sycowa

Grand Prix Tenis Stołowego – Syców 2016 to trzecia edycja cieszącej się dużym zainteresowaniem imprezy,  organizowanej przez sycowski MOSiR.


REKLAMA

Sycowskie GRAND PRIX to impreza składająca się z trzech turniejów organizowanych kolejno w miesiącach: październiku, listopadzie i grudniu. Zawodniczki i zawodnicy podzieleni na kategorie wiekowe oraz zawodników z licencją oraz bez licencji rywalizować będą o tytuł najlepszego zawodnika turnieju.

Kategorie:
Szkoły Podstawowe
Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne
OPEN pow. 20 lat bez licencji zawodniczej
OPEN pow. 20 lat z licencją zawodniczą z 3 ligą włącznie

Najlepszych zawodników poszczególnych kategorii poznamy na zakończenie trzeciej rundy. O zwycięstwie decydować będzie suma zdobytych punktów w poszczególnych turniejach.

Terminarz:
• I runda GRAND PRIX – 23.10.2016 r.
• II runda GRAND PRIX – 20.11.2016 r.
• III runda GRAND PRIX – 11.12.2016 r. zakończenie i podsumowanie imprezy.

Pierwsza runda turnieju zaplanowana jest już 23 października o godzinie 10. Miejscem rywalizacji będzie hala sportowa MOSiR-u przy ul. Komorowskiej.

Obowiązuje wpisowe od zawodnika 5 zł – osoby do 18 roku życia, 10 zł – osoby powyżej 18 roku życia. Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w hali sportowej MOSiR Syców lub elektronicznie na adres biuro@mosir.sycow.pl. Możliwe będą również w dniu turnieju w godz. 9:00 – 9:45.

III Grand Prix (1)

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony