Młodzież WKS-u Oleśniczanki po obozie w Niechorzu

Młodzi lekkoatleci przygotowywali się do ważnych startów w drugiej części sezonu.


REKLAMA

 Wojskowy Klub Sportowy Oleśniczanka przez dziesięć dni (17-27.08) przebywał na obozie szkoleniowo-wypoczynkowym dla młodzieży w nadmorskiej miejscowości Niechorze w Ośrodku Wypoczynkowym Zacisze.

– Zajęcia sportowo treningowe odbywały się dwa razy dziennie. Na plaży terenach kompleksów leśnych oraz na stadionie lekkoatletycznym w Niechorzu. W wolnych chwilach młodzież chętnie korzystała z kąpieli morskiej oraz zwiedzała okoliczne atrakcje turystyczne– opowiadają trenerzy WKS-u.

Czołowi zawodnicy przygotowywali się do drugiej części sezonu, w tym do Międzynarodowego Meczu Młodzików Niemcy -Czechy-Polska który odbędzie 3 września w niemieckim Zittau. Na mecz zostało powołanych aż siedmiu młodych lekkoatletów z oleśnickiego klubu. W kadrze znaleźli się: Wiktoria Ryng, Julia Kuras, Agata Strycharczyk, Patryk Jakubik, Michał Pytel, Patryk Porębski i Dariusz Krystek.

olesniczanka_oboz_002

Kolejnymi zawodami będą Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików we Wrocławiu, które odbędą się 10 września, a tydzień później w jako reprezentanci gospodarzy pobiegną w XXXII Międzynarodowym Biegu Ulicznym o Memoriał Bogusława Psujka. Wrześniową serię startów zwieńczą Mistrzostwa Polski Młodzików – Mały Memoriał J. Kusocińskiego w Słubicach.

RED, źródło: WKS Oleśniczanka

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony